Šlapia Uodega - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Jau birželio 15 d. Pet24 ir vėl visus kvies sušlapti uodegas, nes šunų šuolių į vandenį turnyras sugrįžta!

Pernai pirmą kartą Lietuvoje Pet24 organizuotas ir didelio susidomėjimo sulaukęs pramoginis renginys, šiemet ir vėl suburs nuotykių ištroškusius šunis bei jų šeimininkus. Turnyro dalyviai ne tik linksmai leis laiką, bet ir varžysis dėl įspūdingiausio šuolio nugalėtojo titulo!

Pet24 turnyro „Šlapia Uodega 2019“ taisyklės:

Kaip dalyvauti?

Visus norinčius dalyvauti jau kviečiame registruotis atrankos konkurse, kurio laimėtojai ir taps turnyro dalyviais. Atrankos konkursas vyks gegužės 13-30 dienomis. Iš visų per nurodytą laikotarpį užsiregistravusių, bus atrinkti 30 dalyvių. Norint užsiregistruoti reikia užpildyti specialią anketą, kurią rasite paspaudę Registruotis".

Gegužės 31 d. šiame puslapyje bus paskelbtas dalyvių sąrašas. Su atrinktais turnyro dalyviais bus susisiekta asmeniškai, anketoje nurodytais kontaktais.

Turnyro tikslas

2019 metų turnyro tikslas – paskatinti šunų augintojus rūpintis savo augintinių socializacija bei linksmai ir turiningai praleisti laisvalaikį kartu. Kaip ir pernai metais vykusio turnyro metu, šuolio rezultatai bus fiksuojami, tačiau tai nebus vienintelis kriterijus pagal kurį bus renkami nugalėtojai.

30 turnyro dalyvių varžysis šiose kategorijose:

Įspūdingiausias didysis šuolis – vertinamas toliausiai nušokęs šuo iš didžiųjų kategorijos

Įspūdingiausias mažasis šuolis   vertinamas toliausiai nušokęs šuo iš mažųjų kategorijos

Daugiausiai drąsos pareikalavęs šuolis – vertinamas šuo įveikęs savo baimes ir įvykdęs bent vieną šuolį.

Geriausia šuolininkų komanda – vertinamas augintinio ir šeimininko bendravimas ir bendradarbiavimas šuolio metu

Publikos numylėtinis – daugiausiai publikos aplodismentų sulaukęs šuo

Dalyviai, kurie nebus apdovanoti nurodytose kategorijose, neliks tuščiomis, jiems taip pat bus įteikiami specialūs prizai ir diplomai!

Bendrosios taisyklės:

 • Dalyviai yra skirstomi į dvi grupes. Maži ir vidutinio dydžio (sveriantys ne daugiau 25 kg) bei dideli šunys (sveriantys daugiau kaip 25 kg).
 • Turnyre leidžiama dalyvauti šunims nuo 6 mėn. amžiaus. Visi dalyviai turi atlikti po 2 šuolius. Vienam šuoliui įvykdyti duodama 1 minutė. Po 1 minutės duodamas perspėjimas, jeigu šuolis dar nebūna įvykdytas. Po perspėjimo, neatlikus šuolio, bandymas skaitomas neįvykdytu.
 • Atlikus šuolį vandenyje fiksuojama vieta, kai šuo vandenį paliečia krūtine.
 • Atlikus pirmą šuolį, laukiama kol kiti dalyviai atliks po pirmąjį bandymą ir ruošiamasi antram šuoliui.
 • Visiems dalyviams atlikus po du privalomus šuolius bus renkami ir skelbiami nugalėtojai.

Turnyro dalyvių teisės ir pareigos:

 • Kiekvienas turnyro dalyvis turės galimybę atlikti bandomąjį šuolį likus valandai iki oficialios turnyro pradžios.
 • Dalyvis ant lieptelio privalo šunį laikyti arba būti šunį pasodinęs/paguldęs/pastatęs iki šuolio atlikimo.
 • Turnyro dalyvis gali turėti 1 pagalbininką, kuris gali įmesti į baseino vandenį žaislą arba jį laikyti pakabinus virš vandens. Dalyvio padėjėjas negali laikyti dalyvio šuns.
 • Turnyro dalyvis pats pasirenka vietą ant liepto nuo kurio paleis šunį.
 • Dalyvaujantys šunys turi būti švarūs, sveiki, vakcinuoti. Turnyro metu privaloma turėti gyvūno skiepų pažymėjimą su galiojančiomis vakcinacijomis(bus tikrinama turnyro pradžioje). Ant šuns negali būti tvarsčių, susiūtų ar atvirų žaizdų.
 • Turnyro dalyvis sutikdamas dalyvauti turnyre, sutinka su visomis taisyklėmis, taip pat su teisėjo nuomone bei įvertinimu. Teisėjo sprendimas yra galutinis ir teisus.
 • Turnyro dalyvis privalo rodyti pagarbą savo konkurentams. Už nederamą elgesį, demonstruojamą nepagarbą, keiksmažodžius dalyvis gali būti įspėtas arba diskvalifikuojamas. Negalima dalyvauti žmonėms apsvaigusiems nuo alkoholio arba narkotinių psichotropinių medžiagų.
 • Dalyvis privalo renginio teritorijoje susirinkti šiukšles bei šuns išmatas ir išmesti į tam skirtas vietas.
 • Naudojamos priemonės. Turnyro metu į baseiną galima mesti žaislą ar daiktą, kuris neskęsta ir kuris nėra valgomas. Kaip žaislo negalima naudoti kailio ir/ar gyvūno ar jo iškamšos. Šuo neprivalo sugauti ir žaislo atnešti varžybų dalyviui.
 • Šuo turnyro metu turi dėvėti paprastą antkaklį. Negalima naudoti jokių priedų – batukų, apsiaustų, grandinėlių, antsnukių. Taip pat draudžiami elektriniai bei griežti antkakliai.
 • Galima naudoti neskęstančias liemenes.
 • Prieš paleisdamas šunį, varžybų dalyvis, privalo nusegti pavadėlį. Šuo šuolį turi atliki laisvas, savo noru. Draudžiama į baseiną šunį stumti, ant jo šaukti, mušti. Už grubų elgesį su šunimi, dalyvis gali būti įspėtas arba diskvalifikuotas.

Techninė informacija

Baseino ilgis - 7m, plotis - 4m, aukštis - 1.32m

Liepto ilgis - 6m, plotis - 3m, aukštis - 1.40m

*Renginio organizatorius Pet24 pasilieka teisę keisti renginio taisykles.