Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Pet24 kviečia visus šunų mylėtojus sudalyvauti pirmajame Lietuvoje vyksiančiame šunų šuolių į vandenį turnyre „Šlapia Uodega“! Renginys vyks birželio 16 d. 11 val. Vilniuje prie prekybos ir laisvalaikio centro Ogmios miestas (automobilių stovėjimo aikštelėje prie Jurgis ir drakonas"), registruokis ir leiskis į šlapius nuotykius su savo augintiniu!

„Šlapia Uodega“ – tai pirmasis šunų šuolių į vandenį turnyras vyksiantis Lietuvoje! Ši sporto šaka yra itin populiari kitose pasaulio šalyse tokiose kaip Jungtinės Amerikos valstijos, Australija, Austrija, Vokietija. Renginio metu dalyviai varžysis tarpusavyje šuolių į vandenį turnyre. Šuoliams bus paruoštas baseinas į kurį šokdami šunys, stengsis įveikti kuo tolesnį atstumą. Dalyviai bus apdovanoti puikiais Canagan ir Ezydog prizais!

Registracijos nuoroda: https://goo.gl/forms/Rzbp5ug40cx0X2KF3
Dalyvių skaičius ribotas! Užsiregistravus gausite patvirtinimą, tik tokiu atveju Jūsų registracija bus galiojanti.

RENGINYS NEMOKAMAS!

Renginio taisyklės:

 • Varžybų tikslas. Renkamas toliausiai į vandens baseiną nušokęs šuo. Vandenyje fiksuojama vieta, kai šuo vandenį paliečia krūtine.
 • Bendrosios taisyklės. Varžybų dalyviai yra skirstomi į dvi grupes. Mažų veislių ir jaunų šunų grupė, vidutinių ir didelių veislių šunų grupė. Varžybose leidžiama dalyvauti šunims nuo 6 mėn. amžiaus. Visi dalyviai turi atlikti po 2 šuolius. Vienam šuoliui įvykdyti duodama 1 minutė. Po 1 minutės duodamas perspėjimas, jeigu šuolis dar nebūna įvykdytas. Po perspėjimo, neatlikus šuolio, bandymas skaitomas neįvykdytu.
 • Atlikus pirmą šuolį, laukiama kol kiti dalyviai atliks po pirmąjį bandymą ir ruošiamasi antram šuoliui.
 • Kai visi dalyviai būna atlikę po 2 šuolius, išrenkami iš abiejų grupių po 5 geriausius rezultatus parodę dalyviai. Renkamas geriausias rezultatas iš abiejų šuolių.
 • Top 10 (po 5 geriausi šuolininkai iš abiejų grupių) gauna galimybę atlikti po 3 šuolį. Dalyvis turi teisę atsisakyti atlikti trečiąjį šuolį. Nugalėtojas – geriausią rezultatą parodęs šuo per visus 3 bandymus. Nugalėtojai renkami iš abiejų grupių.
 • Varžybų dalyvis. Varžybų dalyvis skaitosi tas žmogus, kuris užsiregistruoja su šuniu į šuolio į vandenį varžybas. Varžybų dalyvis ant lieptelio privalo šunį laikyti arba būti šunį pasodinęs/paguldęs/ pastatęs iki šuolio atlikimo. Varžybų dalyvis gali turėti 1 pagalbininką, kuris gali įmesti į baseino vandenį žaislą arba žaislą laikyti pakabinus virš vandens. Varžybų dalyvio padėjėjas negali laikyti dalyvio šuns.
 • Varžybų dalyvis pats pasirenka vietą ant liepto nuo kurio paleis šunį.
 • Varžybose dalyvaujantys šunys turi būti švarūs, sveiki, vakcinuoti. Varžybose privaloma turėti gyvūno skiepų pažymėjimą su galiojančiomis vakcinacijomis. Ant šuns negali būti tvarsčių, susiūtų ar atvirų žaizdų.
 • Varžybų dalyvis sutikdamas dalyvauti varžybose, sutinka su varžybų taisyklėmis, taip pat su teisėjo nuomone bei įvertinimu. Teisėjo sprendimas yra galutinis ir teisus.
 • Varžybų dalyvis privalo rodyti pagarbą savo konkurentams. Už nederamą elgesį, demonstruojamą nepagarbą, keiksmažodžius dalyvis gali būti įspėtas arba diskvalifikuojamas. Negalima dalyvauti žmonėms apsvaigusiems nuo alkoholio arba narkotinių psichotropinių medžiagų.
 • Varžybų dalyvis privalo renginio teritorijoje susirinkti šiukšles bei šuns išmatas ir išmesti į tam skirtas vietas.
 • Varžybų metu negali keistis varžybų dalyvis.
 • Naudojamos priemonės. Varžybų metu į baseiną galima mesti žaislą ar daiktą, kuris neskęsta ir kuris nėra valgomas. Kaip žaislo negalima naudoti kailio ir/ar gyvūno ar jo iškamšos. Šuo neprivalo sugauti ir žaislo atnešti varžybų dalyviui.
 • Šuo varžybų metu turi dėvėti paprastą antkaklį. Negalima naudoti jokių priedų – batukų, apsiaustų, grandinėlių, antsnukių. Taip pat draudžiami elektriniai bei griežti antkakliai.
 • Galima naudoti neskęstančias liemenes.
 • Prieš paleisdamas šunį, varžybų dalyvis, privalo nusegti pavadėlį. Šuo šuolį turi atliki laisvas, savo noru. Draudžiama į baseiną šunį stumti, ant jo šaukti, mušti. Už grubų elgesį su šunimi, dalyvis gali būti įspėtas arba diskvalifikuotas.

Techninė informacija

IlgisPlotisAukštis
Baseino7 m4 m1.32 m
Liepto6 m3 m1.40 m