Draugų programa - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Patogi, paprasta ir naudinga narystė! 

Tapk registruotu Pet24 klubo nariu ir naudokis iškirtiniais kainų pasiūlymais jau dabar! Užsiregistruokite e. parduotuvėje www.pet24.lt ir automatiškai tampsite mūsų klubo nariu.

Kodėl verta tapti Pet24 klubo nariu?

  • Klubo nariai perka geriausiomis kainomis. Speciali kaina skirta tik Pet24 klubo nariams prekių sąrašę žymima žalia pėdute;
  • Nemokamas pristatymas, perkant už 14 eur ir daugiau;
  • Susikūrus paskyrą joje rasite visų savo internetinių pirkimų istoriją, taip pat vos kelių mygtukų paspaudimu galėsite pakartotinai užsakyti dažniausiai perkamas prekes;
  • Narystė nieko nekainuoja ir nėra jokių įsipareigojimų!

Kaip tapti Pet24 klubo nariu? Papraščiau nebūna!

  • Užsiregistruokite e. parduotuvėje www.pet24.lt ir iškart tapsite mūsų klubo nariu;
  • Išsirinkite norimas įsigyti prekes ir prieš mokėdami galėsite pasirinkti - pirkti be registracijos įprastomis kainomis arba užsiregistruoti ir automatiškai tapti Pet24 klubo nariu.

Užsakantiems telefonu

Kaip ir ankščiau užsakymai bus priimami ir telefonu, tačiau tuomet galios įprastos kainos (neregistruotiems nariams).

SVARBU! Nuo 2019.03.01 nustojus galioti Draugų programai, Super taškai vartotojų paskyrose nebėra kaupiami. Savo paskyroje sukauptus taškus galėsite panaudoti iki 2020.12.31.


Norėdami užtikrinti sklandesnį naršymą mūsų svetainėje, naudojame slapukus. Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Valdyti slapukus.