Vetiq 2in1 dantų pasta šunims ir katėms - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Vetiq 2in1 dantų pasta šunims ir katėms
rating

Vetiq 2in1 dantų pasta šunims ir katėms

rating

Vetiq

Maloni dantų pasta Jūsų augintiniui. Specialiai sukurta valyti dantis ir atgaivinti burnos kvapą. Jame yra natūralių burnos kvapą gaivinančių ir anti-bakterinį poveikį turinčių medžiagų, kurios pradeda veikti iškarto.

Smulkiau

Nauja

  • 70 g.
7,99 €
Kaina registruotiems nariams
8,88 €
Kaina neregistruotiems nariams

Ši unikali pasta turi veiksmingas lengvas švitrines medžiagas, kurios gali būti naudojamos kasdien, be atšiaurių šalutinių poveikių skrandžiui. Naudojimas: Uždėkite antgalį ant dantų pastos pakuotės, kruopščiai uždėkite pastą tiesiai ant jūsų augintinių dantenų, esančių tiesiai virš dantų, o tada laikydami savo augintinių burną, švelniai pajudinkite. Tuomet jūsų šuo, naudodamas liežuvį, apgaubia pastą aplink dantis ir dantenas ir taip efektyviai valo savo dantis. Sudėtis: Išgrynintas vanduo, kalcio karbonatas, glicerinas, inulinas, riebalų rūgščių mono ir digliceridai, natrio tripolifosfatas. Priedai (kg): petražolių sėklų aliejus, eukalipto aliejus, cinamono lapų aliejus, kvapiosios medžiagos, konservantai, emulsikliai, dažikliai. Maistinė vertė: aliejai ir riebalai 0.9%, ląsteliena 1.3%, drėgmė 40%, pelenai 44,3%.

Dantų ir burnos priežiūros priemonių tipaiDantų pastos
Katės amžiusBet kokiam amžiui, Kačiukams, Senjorams, Suaugusiems