Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

% Trainer Natural Puppy Maxi sausas maistas didelių veislių
Trainer Natural

Trainer Natural Puppy Maxi sausas maistas didelių veislių šuniukams

Sausas pašaras didelių ir gigantiškų veislių šuniukams nuo 1 iki 8 mėnesių

Smulkiau

Nauja

Pasiekiamumas: Šiuo metu prekės neturime

  • 12.5 kg

37,59 €

46,99 €

-20%

Subalansuotas maistas stiprinantis gyvūno sveikatą. Greito ir intensyvaus augimo fazė, svorio kontrolė norint išvengti sąnarių negalavimų, jautri širdis ir maža žarnyno talpa reikalauja ypač specialaus maisto, kuris padėtų išspręsti didelių veislių šunų tipines sveikatos problemas.

Pašaro privalumai:

  • Sudėtyje esantys nukleotidai (mielių ekstraktas) augimo periode padeda vystytis imuninei sistemai ir didina atsparumą patogenams.
  • Žaliosiose midijose ir linų sėmenyse esančios maistinės medžiagos naudingos gyvūnų skeletui ir sąnariams, kurie yra labai jautrūs (problemiški) didelių ir gigantiškų veislių augantiems šuniukams.
  • Antioksidantai, kurie palaiko idealų svorį, saugo širdį ir gerina sąnarių darbą. 
  • Sudėtyje esantis Bosvelijų žievės (Boswellia serrata) dervos  fitokompleksas neleidžia vystytis uždegiminiams ir artritiniams procesams.
  • Cikorijų ekstraktas turtingas inulinu ir frukto oligo-sacharidais. Šių prebiotinių savybių dėka tai yra išskirtinis maistas naudingų bakterijų populiacijai, kurie palaiko sveiką žarnyną.
  • Žirnių skaidulos kartu su prebiotikais gerina išmatų konsistenciją ir apsaugo nuo žarnyno ligų.
  • Trainer Natural maistas papildytas L-karnitinu, todėl ypač tinka tų veislių šunims, kurie linkę sirgti širdies ir inkstų ligomis.
  • Granulių struktūra ir obuolių ekstraktas neleidžia susidaryti dantų apnašoms.

Šuns amžiusŠuniukams
Mėsos rūšisKalakutiena, Vištiena, Kiauliena, Žuvis
PrivalumaiJautriam skrandžiui, Jautriam virškinamajam traktui, Kaulų sąnarių priežiūrai, Dantų, burnos sveikatai
Maisto klasėSuper Premium

Sudėtis: šviežia vištų ir kalakutų mėsa, dehidratuota vištų ir kalakutų mėsa, kiaulių mėsa, dehidratuotos žuvies miltai, lydyti kiaulės taukai, linų sėmenys, runkelių minkštimas, kukurūzų aliejus, cikorijų ekstraktas, F.O.S. (frukto- oligosacharidai), alaus mielės, žirnių skaidulos, vitaminai ir mineralai, žaliosios midijos (Perna canaliculus), nukleotidai, obuolių ekstraktas, druska, cholino chloridas, DL- metioninas, L-karnitinas, vitaminas E, inulinas.

Sudėties analizė: drėgmės 8,00%, neapdorotų baltymų 29,50%, neapdorotų aliejų ir riebalų 16,50%, neapdorotos ląstelienos 2,30%, neapdorotų pelenų 6,00%,

Priedai: kalcio 1,10%, fosforo 0,95%, vario (vario sulfato) 20 mg, vitamino A 18.000 T.V, vitamino D3 1.350 T.V, vitamino E (alfatokoferolio) 265 mg.

Rekomenduojama dienos norma

    Šuns amžius

Dienos norma

gramais

12,5 kg pakuotės

užteks

1-2 mėn110 - 270 g46 - 114 dienų
3 - 4 mėn410 - 500 g25 - 30 dienų
5 - 7 mėn550 g23 dienų
8 mėn

570 g

22 dienų