Taste of the Wild Canyon River sausas maistas katėms - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Taste of the Wild Canyon River sausas maistas katėms
rating

Taste of the Wild Canyon River sausas maistas katėms

rating

Taste of the Wild

Sausas kačių maistas su upėtakiu ir rūkyta lašiša, skirtas bet kokio amžiaus katėms Taste of the wild Canyon River. Be grūdų. Su Omega riebalų rūgščių mišiniu ir taurinu.

Smulkiau

Nauja

14,49 €
Kaina registruotiems nariams
16,10 €
Kaina neregistruotiems nariams

Kačių maistas Taste of the wild Canyon River su upėtakiu ir rūkyta lašiša:

  • Tinka visoms amžiaus grupėms;
  • Be grūdų;
  • Su upėtakiu ir rūkyta lašiša;
  • Optimalus amino rūgščių kiekis;
  • Užtikrina puikią virškinimo veiklą;
  • Antioksidantai, Omega riebalų rūgščių mišinys ir taurinas - kačių sveikatai.
  • Uogų mišinys ir pomidorai;
  • Be kukurūzų, be sojos;
  • Su chelatiniais mineralais.

AAFCO garantija:

Canyon River Feline Formulė iš „Taste of the Wild“ suformuluota pagal maistingumo lygį, kurį nurodė AAFCO (Amerikos maisto kontrolės pareigūnų asociacija) visoms amžiaus grupėms.

Katės amžius Bet kokiam amžiui
Mėsos rūšis Žuvis
Maisto klasė Super Premium

Sudėtis: Upėtakis 19%, vandenyno žuvų miltai, saldžiosios bulvės, bulvės, žirnių proteinas, bulvių baltymas, rapsų aliejus, rukyta lašiša 4%, mineralai, džiovinta cikorijos šaknis, pomidorai, mėlynės, avietės, jukos (yucca schidigera) ekstraktas.

Maistinė vertė: Baltymai 32%, riebalai 16%, ląsteliena 3%, pelenai 8%, dregmė 10,0%, omega-6 riebalų rūgštys 2,4%, omega-3 riebalų rūgštys 0,3%

Priedai (kg): Vit. A 10 000mg/kg, vit. D3 750mg/kg, vit. E 150 mg/kg, geležies chelatas iš aminorūgščių hidrato 40mg/kg, vario chelatas iš aminorūgščių hidrato 7,5mg/kg, geležies sulfato monohidratas 40mg/kg, vario sulfato pentahidratas 7,5mg/kg, kalio jodidas 1,8mg/kg, mangano chelatas iš aminorūgščių hidrato 14mg/kg, mangano oksidas 14mg/kg, mangano sulfatas 14mg/kg, cinko chelatas iš aminorūgščių hidrato 60mg/kg, cinko sulfatas 60mg/kg, natrio selenitas 0,3mg/kg, taurinas 0,1%.