Symply Puppy sausas maistas su kalakutiena šuniukams - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Symply Puppy sausas maistas su kalakutiena šunims
rating

Symply Puppy sausas maistas su kalakutiena šuniukams

rating

Symply

Puppy Turkey & Rice – sveikas, pilnavertis ir subalansuotas maistas visų veislių šuniukams. 

Smulkiau

Nauja

13,99 €
Kaina registruotiems nariams
15,54 €
Kaina neregistruotiems nariams

Perkant 2vnt. ir daugiau   12 kg pakuotes  25%  nuolaida

Mes žinome, kad Jūs norite savo šuniukui visko, kas geriausia, todėl sukurėme Symply Puppy seriją. Sudėtyje yra visi reikalingi vitaminai ir mineralai sveikam augimui ir stipriai imuninei sistemai. Symply Puppy sausame maiste šuniukams naudojama tik aukščiausios kokybės kalakutiena, taip pat sudėtyje nėra ingredientų, kurie gali sukelti maisto netinkamumą. Receptūroje yra lašišų aliejaus, kuris skatina smegenų veiklą ir gerina regėjimą.

Kalakutiena - puikus virškinamųjų proteinų ir riebalų rūgščių šaltinis. Sudėtyje nėra kviečių ir kviečių gliteno: mūsų receptas yra hipoalerginis ir nesukelia Jūsų augintiniui naujų problemų. Natūralus Omega 3 riebalų rūgščių komplektas gerina smegenų ir regos darbą. Tinka jautriems pilvukams, nes sudėtyje yra natūralių pluoštų, pagerinančių virškinimo procesus.

Šuns amžiusŠuniukams
Mėsos rūšisŽuvis
PrivalumaiJautriam virškinamajam traktui, Odai ir kailiui
Maisto klasėSuper Premium

Sudėtis: dehidratuota kalakutiena (min. 26%), balti ryžiai (min. 26%), avižos, kukurūzų glitinas, cukrinių runkelių minkštimas, kalakutienos riebalai, saulėgrąžų aliejus, kalakutienos digestas,lašišų aliejus, mineralai, jūros dumbliai.

Priedai: vitaminai: vitaminas A 17,361 TV, vitaminas C 161 mg, vitaminas D3 2,315 TV, vitaminas E 289 TV, biotinas 1,722 mkg. Mikroelementai: Geležies sulfato monohidratas 1,080.25 mg, Kalcio jodatas, bevandenis 3.03 mg, Vario sulfato pentahidratas 44.44 mg, Mangano sulfato monohidratas 193.87 mg, Sulfato monohidratas 200 mg, Natrio selenitas 0.70 mg.

Energetinė vertė: Baltymai 27% Riebalai 15% Žalios skaidulos 4% Žali pelenai 9% Omega-6 4% Omega-3 0.31%