Symply Light Senior sausas maistas su ėriena šunims - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

20% Symply Light Senior sausas maistas su ėriena šunims
rating

Symply Light Senior sausas maistas su ėriena šunims

rating

Symply

Light Senior Lamb & Rice – sveikas, pilnavertis ir subalansuotas maistas vyresnio amžiaus šunims. 

Smulkiau

Nauja

12,00 €
Kaina registruotiems nariams
13,33 €
Kaina neregistruotiems nariams

Perkant 2vnt. ir daugiau   2 kg pakuotes  20%  nuolaida
Perkant 2vnt. ir daugiau   6 kg pakuotes  20%  nuolaida
Perkant 2vnt. ir daugiau   12 kg pakuotes  25%  nuolaida

Symply Light Senior yra sveikas, visavertis ir subalansuotas maistas Jūsų augintiniui. Šis receptas specialiai sukurtas šunims, kuriems reikia mažiau kalorijų ir riebalų. Jis idealiai tinka vyresnio amžiaus, mažiau aktyviems arba antsvorį turintiems šunims. Ėriena, naudojama sudėtyje, užauginta Didžiosios Britanijos pievose, tai lemia aukštą naudojamų žaliavų kokybę , taigi Jūsų augintinis gauna geriausią produktą! Sudėtyje yra visi reikiami mineralai ir vitaminai Jūsų augintinio sveikai dietai.  Vyresnio amžiaus ir antsvorį turintis šuo dažniausiai turi problemų su sąnariais dėl susidėvėjimo arba plyšimų. Symply sąnarių priežiūros sistema padeda sumažinti esamas problemas, taip pat pagerina sąnarių ir kremzlių gydymą.

Mažiau riebalų ir kalorijų tinka vyresnio amžiaus ir antsvorį turintiems šunims. Ėriena - itin sveikas virškinamųjų proteinų šaltinis. Sudėtyje nėra kviečių ir kviečių gliteno: mūsų receptas yra hipoalerginis ir nesukelia Jūsų augintiniui naujų problemų. Sąnarių priežiūra: Aukštas gliukozamino, MSM ir chondroitino sulfato lygis suteikia stiprumo sąnariams.

Šuns amžiusSuaugusiems
Mėsos rūšisĖriena
PrivalumaiJautriam virškinamajam traktui, Odai ir kailiui
Veislės dydisMažoms veislėms
Maisto klasėSuper Premium

Sudėtis: Ryžiai, dehidratuota ėriena (min. 26%), kukurūzų glitinas, cukrinių runkelių minkštimas,  saulėgrąžų aliejus, ėrienos digestas, mineralai, augalinės skaidulos, lašišų aliejus, jūros dumbliai, gliukozaminas 1700 mg/kg, MSM 1700mg/kg, chondroitino sulfatas 1200 mg/kg.

Priedai: vitaminai: vitaminas A 15,630 TV, vitaminas C 106 mg, vitaminas D3 2,315 TV, vitaminas E 231 TV, biotinas 1,481 mkg. Mikroelementai: Geležies sulfato monohidratas 617.28 mg, Kalcio jodatas, bevandenis 3.03 mg, vario sulfato pentahidratas 44.44 mg, Mangano sulfato monohidratas 136 mg, Cinko sulfato monohidratas 231.5 mg, Natrio selenitas 0.51 mg.

Energetinė vertė: Baltymai 23%, Riebalai 9%, Žalios skaidulos 4.5%, Žali pelenai  11.5%, Omega-6 2.6%.