Symply Adult sausas maistas šunims - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

20% Symply Adult sausas maistas šunims

Symply Adult sausas maistas šunims

Symply

Adult Turkey & Rice – sveikas, pilnavertis ir subalansuotas maistas suaugusiems visų veislių šunims. 

Smulkiau

Nauja

51,19 €
Kaina registruotiems nariams
56,88 €
Kaina neregistruotiems nariams

Perkant 2vnt. ir daugiau   2 kg pakuotes  20%  nuolaida
Perkant 2vnt. ir daugiau   6 kg pakuotes  20%  nuolaida
Perkant 2vnt. ir daugiau   12 kg pakuotes  25%  nuolaida

Symply Adult su kalakutiena ir ryžiais yra sveikas, visavertis ir subalansuotas maistas Jūsų augintiniui, formuojantis sveikesnę virškinimo sistemą. Individualiai parinktas maisto receptas leidžia atmesti visus ingredientus, sukeliančius problemas, ir naudoti tik tuos, kurie atitinka Jūsų augintinio natūralią mitybą. Kiekvienas ingredientas kruopščiai atrinktas ir yra švelnus Jūsų augintinio skrandžiui. Maistingos avižos duoda lėtą energijos atidavimą dėl savo žemo GI turinio, o jūros dumbliai suteikia reikiamą mineralų kiekį. Pamatysite, kaip puikiai šis maistas įsisavinamas ir patinka Jūsų augintiniui!

Sudėtyje yra daug kalakutienos, sveikas virškinamųjų proteinų šaltinis. Sudėtyje nėra kviečių ir kviečių gliteno: mūsų receptas yra hipoalerginis ir nesukelia Jūsų augintiniui naujų problemų. Sveika imuninė sistema: Vitaminai C , E ir selenas padeda palaikyti sveiką imuninę sistemą. Tinka jautriems pilvukams. Sudėtyje yra natūralių pluoštų, pagerinančių virškinimo procesus.

Šuns amžiusSuaugusiems
Mėsos rūšisKalakutiena
Veislės dydisVisoms veislėms
Maisto klasėSuper Premium

Sudėtis: dehidratuota kalakutiena (min. 27%), balti ryžiai (min. 27%), kukurūzų glitinas, rudi ryžiai, cukrinių runkelių minkštimas, kalakutienos riebalai, saulėgrąžų aliejus, kalakutienos digestas, lašišų aliejus, mineralai, jūros dumbliai, gliukozaminas 1700 mg/kg, MSM 1700 mg/kg, chondroitino sulfatas 1200 mg/kg.

Priedai: Vitaminai: vitaminas A 17,361 TV, vitaminas C 164 mg, vitaminas D3 2,315 IU, vitaminas E 289 IU, biotinas 1,722 mkg. Mikroelementai: Geležies sulfato monohidratas 1,080.25 mg, Kalcio jodatas, bevandenis 3.03 mg, Vario sulfato pentahidratas 44.44 mg, Mangano sulfato monohidratas 193.87 mg, Sulfato monohidratas 200 mg, Natrio selenitas 0.70 mg.

Energetinė vertė: baltymai 24.5%, riebalai 13%, žalios skaidulos 4.3%, žali pelenai 8%, Omega-6 4%


Rašyti atsiliepimą


ratingMantė
Mantė B.  - 2019-10-10puiku
ratingAida
Aida D.  - 2019-06-17dirba gerai