Symply Adult Large Breed sausas maistas su kalakutiena šunims - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Symply Adult Large Breed sausas maistas su kalakutiena šunims
rating

Symply Adult Large Breed sausas maistas su kalakutiena šunims

rating

Symply

Adult Large Breed sausas maistas didelių veislių, suaugusiems šunims su kalakutiena ir ryžiais.

2kg pakuotės galiojimas iki 2020.07 

Smulkiau

Nauja

Pasiekiamumas: Šiuo metu prekės neturime

14,99 €
Kaina registruotiems nariams
16,66 €
Kaina neregistruotiems nariams

Symply supranta didesnių šunų veislių poreikius. Šis Adult Large Breed sausas šunų maistas suteikia visą būtiną Jūsų augintiniui mitybą, nenaudojant savo sudėtyje kenksmingų ir nereikalingų priedų. 27% dehidratuotos kalakutienos mėsos sustiprina šunų raumenis, palaiko žemą riebalų kiekį ir Jūs galite būti ramus dėl savo augintinio tinkamo svorio, maitinant Adult Large Breed. Didesnės maisto granulės sulėtina maitinimo greitį, tai yra sveikiau Jūsų augintiniui, be to saugo dantis. Didesnių veislių šunys dažniau turi problemų su sąnariais, ypač vyresniame amžiuje. Symply sąnarių priežiūros sistema padeda sumažinti esamas problemas, taip pat pagerina sąnarių ir kremzlių gydymą.

Sudėtyje yra daug kalakutienos, sveikas virškinamųjų proteinų šaltinis. Sveika oda ir kailis: optimalus Omega 6 lygis kartu su cinko priedu išlaiko blizgų kailį ir sveiką odą. Sudėtyje nėra kviečių ir kviečių gliteno: mūsų receptas yra hipoalerginis ir nesukelia Jūsų augintiniui naujų problemų. Sąnarių priežiūra: Aukštas gliukozamino, MSM ir chondroitino sulfato lygis stiprina sąnarius.

Šuns amžius Suaugusiems
Mėsos rūšis Kalakutiena
Privalumai Jautriam virškinamajam traktui, Odai ir kailiui
Veislės dydis Didelėms veislėms
Maisto klasė Super Premium

Sudėtis: dehidratuota kalakutiena (min. 27%), balti ryžiai  (min. 27%), kukurūzų glitinas, rudi ryžiai,  cukrinių runkelių minkštimas, kalakutienos riebalai, saulėgrąžų aliejus, kalakutienos digestas, lašišų aliejus, mineralai, jūros dumbliai, gliukozaminas 1700 mg/kg, MSM 1700 mg/kg,   chondroitino sulfatas  1200 mg/kg.

Priedai: Vitaminai: vitaminas A 17,361 TV, vitaminas C 164 mg, vitaminas D3 2,315 IU, vitaminas E 289 IU, biotinas 1,722 mkg. Mikroelementai: Geležies sulfato monohidratas 1,080.25 mg, Kalcio jodatas, bevandenis 3.03 mg, Vario sulfato pentahidratas 44.44 mg, Mangano sulfato monohidratas 193.87 mg, Sulfato monohidratas 200 mg, Natrio selenitas 0.70 mg.

Energetinė vertė: baltymai 24.5%, riebalai 13%, žalios skaidulos 4.3%, žali pelenai 8%, Omega-6 4%