Symply Adult Large Breed sausas maistas su ėriena šunims - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

20% Symply Adult Large Breed sausas maistas su ėriena šunims
rating

Symply Adult Large Breed sausas maistas su ėriena šunims

rating

Symply

Adult Large Breed Lamb & Rice – sveikas, pilnavertis ir subalansuotas maistas suaugusiems didelių veislių šunims. 

Smulkiau

Nauja

12,00 €
Kaina registruotiems nariams
13,33 €
Kaina neregistruotiems nariams

Perkant 2vnt. ir daugiau   2 kg pakuotes  20%  nuolaida
Perkant 2vnt. ir daugiau   12 kg pakuotes  25%  nuolaida

Symply supranta didesnių šunų veislių poreikius. Šis Adult Large Breed sausas maistas su ėriena ir ryžiais suteikia visą būtiną Jūsų augintiniui mitybą, nenaudojant savo sudėtyje kenksmingų ir nereikalingų priedų. Virš 35% ėrienos mėsos sustiprina šunų raumenis, palaiko žemą riebalų kiekį ir Jūs galite būti ramus dėl savo augintinio tinkamo svorio. Didesnės maisto granulės sulėtina maitinimo greitį, tai yra sveikiau Jūsų augintiniui, be to saugo dantis. Didesnių veislių šunys dažniau turi problemų su sąnariais, ypač vyresniame amžiuje. Symply sąnarių priežiūros sistema padeda sumažinti esamas problemas, taip pat pagerina sąnarių ir kremzlių gydymą.

Sudėtyje yra daug ėrienos, sveikas virškinamųjų proteinų šaltinis. Sveika oda ir kailis: optimalus Omega 6 lygis kartu su cinko priedu išlaiko bilzgų kailį ir sveiką odą. Sudėtyje nėra kviečių ir kviečių gliteno: mūsų receptas yra hipoalerginis ir nesukelia Jūsų augintiniui naujų problemų. Sąnarių priežiūra: Aukštas gliukozamino, MSM ir chondroitino sulfato lygis suteikia stiprumo sąnariams.

Šuns amžiusSuaugusiems
Mėsos rūšisĖriena
PrivalumaiJautriam virškinamajam traktui, Odai ir kailiui
Veislės dydisVisoms veislėms
Maisto klasėSuper Premium

Sudėtis: šviežia ėriena be kaulų (min. 21%), balti ryžiai (min. 16%), avižos, dehidratuota ėriena (min. 14%), rudi ryžiai (min. 13%),  kukurūzų glitinas, vištienos riebalai,  cukrinių runkelių minkštimas, ėrienos sultys, džiovinti kiaušiniai, saulėgrąžų aliejus, mineralai, vitaminai,  jūros dumbliai, gliukozaminas 1700 mg/kg, MSM 1700mg/kg, chondroitino sulfatas 1200 mg/kg

Priedai: Vitaminai: vitaminas A 17,361 TV, vitaminas C 164 mg , vitaminas D3 2,315 IU, vitaminas E 289 IU, Biotinas 1,722 mkg. Mikroelementai: Geležies sulfato monohidratas 1,080.25 mg, Kalcio jodatas, bevandenis 3.03 mg, Vario sulfato pentahidratas 44.44 mg, Mangano sulfato monohidratas 193.87 mg, Sulfato monohidratas 200 mg, Natrio selenitas 0.70 mg.

Energetinė vertė: baltymai 19%, riebalai 15%, žalios skaidulos 4.5%,  žali pelenai 8.5%, Omega 6 3%