Stangest Floravet Complex maisto papildas šunims ir katėms - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Stangest Floravet Complex maisto papildas šunims ir katėms
rating

Stangest Floravet Complex maisto papildas šunims ir katėms

rating

Stangest

Virškinimo funkcijos ir miklofloros  optimizavimas. Unikalus pre- ir probiotikų mišinys (simbiozė), augalų ir medicininių grybų ekstraktai

Nauja

  • 2 g
0,99 €
Kaina registruotiems nariams
1,10 €
Kaina neregistruotiems nariams

Sudėtis (2g): Dikalcio fosfatas, cikorijos šaknies ekstraktas: 300 mg, mielės: 200 mg, pankolių ekstraktas: 150 mg, anyžių ekstraktas: 150 mg, Gericijaus ekstraktas: 100 mg, valgomojo dantenio ekstraktas: 100mg, saulėgrąžų aliejus.

Priedai (1g): žarnyno floros stabilizatoriai: (4b1707) Enterococcus faecium NCIMB 10415: 1X109 UFC Kvapiosios medžiagos: paprastojo saldymedžio ekstraktas: 150mg.

Instrukcijos: 1 pakelis per dieną, nepriklausomai nuo gyvūno svorio. Supilkite pakelio turinį į pašarą, geriausia ryte. Pakuotė: 2g.

Gamintojas, kilmės šalis: STANGEST, Ispanija.

Importuotojas: UAB VET-1,J.Dobkevičiaus g.6a,Vilnius. r LT KPT 228564