Royal Canin Starter Mousse konservai šunims - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Royal Canin Starter Mousse konservai šunims
rating

Royal Canin Starter Mousse konservai šunims

rating

Royal Canin

Nujunkomų šuniukų (iki 2 mėn. amžiaus) ir vaikingų bei laktuojančių patelių konservai.

Smulkiau

Nauja

1,59 €
Kaina registruotiems nariams
1,77 €
Kaina neregistruotiems nariams

Subalansuotas visavertis konservuotas ėdalas skirtas ir vaikingoms bei laktuojančioms patelėms, ir šuniukams iki 2 mėn. amžiaus. Konservuotame pašare gausu visų ir augančiam organizmui, ir vaikingoms bei laktuojančioms patelėms reikalingų medžiagų.

Savybės: 

  • Skirta vaikingoms bei laktuojančioms kalėms ir šuniukams iki 2 mėn. amžiaus.
  • Suteikia visų augančiam organizmui reikalingų medžiagų.
  • Patenkina specialius vaikingų ir laktuojančių patelių poreikius.
  • Šlapios konsistencijos.
  • Itin gardu.
  • Supakuota sandarioje, patogioje naudoti pakuotėje.
Šuns amžius Šuniukams, Suaugusiems
Aktyvumas Nėštumo / žindymo laikotarpiu
Maisto klasė Super Premium

Sudėtis: mėsa ir mėsos gaminiai, grūdai, augalinės kilmės gaminiai, riebalai ir aliejai, pienas ir pieno gaminiai, mineralai, mielės.

Sudėties analizė: žali baltymai – 10 %, žali riebalai – 6 %, žali pelenai – 1,5 %, žalia ląsteliena – 1 %, drėgnis – 79 %, chlorinas - 0,11 %, magnis - 0,01 %, kalis - 0,17 %, natris - 0,14 %.

Priedai: vitaminas D3 – 120 TV, E1 (geležis) – 4 mg, E2 (jodas) – 0,17 mg, E4 (varis) – 1,4 mg, E5 (manganas) – 1,3 mg, E6 (cinkas) – 13 mg, varis - 2,7 mg/kg, jodas - 0,5 mg/kg, geležis - 35 mg/kg, manganas - 2,8 mg/kg, selenas - 0,32 mg/kg, cinkas - 25 mg/kg.

Šėrimo rekomendacijos:

Pasirūpinkite, kad šuo visada turėtų pakankamai šviežio vandens. Šuns dienos maisto norma gali skirtis atsižvelgiant į jo dydį, amžių, aktyvumą ir laikymo sąlygas. Rekomenduojama dienos norma nurodyta šėrimo lentelėje.