Royal Canin Ageing 12 sausas maistas katėms - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Royal Canin Ageing 12 sausas maistas katėms

Royal Canin Ageing 12+ sausas maistas katėms

Royal Canin

Sausas pagyvenusių kačių (nuo 12 m.) maistas. Pašarą sudaro specialus mitybos kompleksas, padedantis kovoti su ląstelių senėjimu ir gerinti inkstų darbą (ribotas fosforo kiekis).

Smulkiau

Nauja

4,49 €
Kaina registruotiems nariams
4,99 €
Kaina neregistruotiems nariams

Pagyvenusiai katei reikia labai kokybiško, lengvai virškinamo maisto, kuris padėtų jai susidoroti su amžiaus keliamomis problemomis. Todėl šis kačių maistas skirtas pagyvenusioms katėms, kurioms yra 12 ir daugiau metų. Siekiant palaikyti sveiką jūsų katės senėjimą, Ageing +12 yra patentuotas antioksidantų kompleksas, EPA / DHA ir triptofanu, kuris yra žinomas dėl savo raminančio poveikio.

  • Sausą kačių maistą sudaro specialus mitybos kompleksas, padedantis kovoti su ląstelių senėjimu.
  • Sveiko senėjimo kompleksas – tai užpatentuotas antioksidantų ir žaliosios arbatos polifenolių derinys, kurio poveikį sustiprina likopenas.
  • Su riebalų rūgštimis susiję chondroprotektoriai padeda palaikyti sąnarių lankstumą.
  • Pašaro sudėtyje taip pat yra specialios aminorūgšties L-triptofano, pasižyminčio raminamosiomis savybėmis, skatinančiomis katės pažinimo (kognityvines) funkcijas.
  • Pašarą sudaro dvejopos struktūros sausi gabalėliai, pritaikyti senoms katėms. Ši dvejopa struktūra patenkins kates, kurioms būdinga neofobija (tokios katės nemėgsta naujų, neįprastų dalykų, todėl pravartu jas šerti įprastos formos maistu), ir kates, kurioms būdinga neofilija (šios katės mėgsta naujus dalykus, todėl jas tikrai nudžiugins traškių ir minkštų sausų gabalėlių mišinys).
Katės amžius Senjorams
Privalumai Išrankiems, Šlapimo takams
Maisto klasė Super Premium

Sudėtis: mėsa ir gyvulinės kilmės produktai, grūdai, daržovių perdirbimo produktai, augalinės kilmės baltymų ekstraktai, aliejai ir riebalai, mineralai, moliuskai ir vėžiagyviai, cukrus. 

Sudėties analizė: žali baltymai – 30 %, neapdoroti aliejai ir riebalai – 19 %, žali pelenai – 5,2 %, žalia ląsteliena – 4,7 %.

Priedai: vitaminas A - 23000 TV, vitaminas D3 - 230 TV, vitaminas E - 600 mg, E1 (Geležis) - 3,6 mg, E2 (Jodas) - 0,1 mg, E4 (Varis) - 0,9 mg, E5 (Manganas) - 1,1 mg, E6 (Cinkas) - 11 mg. Technologiniai priedai: Kalcio sulfatas - 1,5 g.

Energetinė vertė: 4140 kcal/kg


Rašyti atsiliepimą


rating Meta
Migle G.  - 2020-09-02 Puikus maistas, senutes po 14 valgo ir ikanda
rating Roma
Roma P.  - 2020-07-10 Mūsų senjoro mėgstamiausias maistas.
rating Loreta
Loreta F.  - 2020-06-04 Senjorė katė labai patenkinta šiomis pagalvėlėmis
rating Danguolė
Danguolė M.  - 2020-03-23 Katei patiko.
rating Alvydas
Alvydas G.  - 2019-04-15 Likau patenkintas
rating viktorija
Viktorija P.  - 2018-12-03 Pirkau pirmą kartą. Katytei (15 m) labai patiko. Pirksiu pastoviai, nors ji buvo pripratus prie Hills,
rating Romualdas
Romualdas B.  - 2018-11-02 Geras.