Profine Cat sterilised sausas maistas katėms - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Profine Cat sterilised sausas maistas katėms

Profine Cat sterilized sausas maistas katėms

Profine

Natūralus maistas katėms iš vištienos ir ryžių

Smulkiau

Nauja

32,49 €
Kaina registruotiems nariams
36,10 €
Kaina neregistruotiems nariams

Perkant 2vnt. ir daugiau   10 kg pakuotes  5%  nuolaida

Plaukai ir oda

Lašišų taukai + biotinasas = puikiai atrodantis, žvilgantis kailis ir sveika oda

Imunitetas

Prebiotikai ir aktyvios maistingosios medžiagos (vitaminai A, E) = stiprina imunitetą

Širdies ir nervų sistema

Taurinas + subalansuotas Omega-3 ir Omega-6 derinys = sveika širdis ir nervų sistema

Sterilizuotoms ir kastruotoms katėms Šlapimtakių priežiūra ir kalorijos: pH kontrolė užtikrina sveiką inkstų ir šlapimtakių funkcionavimą baltymų 35 % - riebalų 12 % - pH kontrolė Sukurta specialiai atsižvelgiant į mitybos poreikius: sterilizuotų ir kastruotų kačių; pH kontrolė užtikrina sveiką inkstų ir šlapimtakių funkcionavimą. Natūralus maistas iš vištienos ir ryžių sterilizuotoms ir kastruotoms katėms pH kontrolė užtikrina sveiką inkstų ir šlapimtakių funkcionavimą. Pilnavertis kačių maistas. 

Katės amžiusBet kokiam amžiui
Mėsos rūšisVištiena
Ypatingiems poreikiamsSterilizuotiems / kastruotiems
Maisto klasėSuper Premium

Sudėtis: vištienos rupiniai, ryžiai, kukurūzai, vištienos riebalai (konservuoti su maišytais tokoferoliais, vitamino E šaltinis), lašišos aliejus, hidrolizuoti vištienos baltymai, natūralūs aromatai, džiovinti obuoliai, alaus mielės, yucca schidigera, mineralai, DL-metioninas, L-lizinas, manos oligosacharidai, frukto oligosacharidai.

Sudėties analizė: neapdirbti baltymai 35 %, neapdirbti riebalai 12 %, neapdirbtas pluoštas 4,5 %, drėgmė 10 %, neapdirbti pelenai 7,5 %, kalcio 0,9 %, fosforas 0,8 %, magnis 0,051 %

Priedai: vitaminas A 30000 TV, vitaminas D3 2000 TV, vitaminas E (alfatokoferolis) 600 mg, taurinas 1700 mg, vitaminas K3 1 mg, vitaminas B1 2,5 mg, vitaminas B6 2 mg, vitaminas B12 0,02 mg, niacinas 25 mg, kalcio pantotenatas 5 mg, biotinas 1 mg, folio rūgštis 0,2 mg, cholino chloridas 350 mg, cinkas 10,5 mg, varis 21 mg, selenas 0,3 mg. Sudėtyje yra EB leidžiamų antioksidantų: Natūralūs maišyti tokoferoliai ir askorbino rūgštis.

Maitinimas

Maistą galima patiekti sausą arba šiek tiek sudrėkintą šiltu vandeniu. Pasirūpinkite, kad Jūsų katė visada turėtų pakankamai švaraus vandens. Maisto kiekis, kurį per dieną reikėtų sušerti katei, priklauso nuo tokių veiksnių, kaip katės amžius ir aktyvumas. Laikykitės rekomenduojamos dienos normos, parodytos šėrimo lentelėje. Pradėdami šerti savo katę nauju maistu, didinkite normą palaipsniui keletą dienų.