PetSafe Sssscat atbaidymo prietaisas su judesio davikliu ir purškikliu šunims ir katėms - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

PetSafe Sssscat atbaidymo prietaisas su judesio davikliu ir

rating

PetSafe Sssscat atbaidymo prietaisas su judesio davikliu ir purškikliu šunims ir katėms

rating

PPD19-16170

PetSafe

Šis prietaisas padeda nustatyti draudžiamąsias ribas jūsų katei ar šuniui, kai jūsų nėra namuose. Prietaisas užfiksavęs judesį pradeda purkšti bekvapį skystį taip priversdamas Jūsų augintinį pasišalinti iš draudžiamosios zonos.

Smulkiau

Nauja

84,69 €
Kaina registruotiems nariams
94,10 €
Kaina neregistruotiems nariams

Skystis yra visiškai saugus Jūsų augintiniui ir nekenksmingas jo sveikatai. Ssscat gali būti naudojamas virtuvėje, kad atbaidyti jūsų augintinį nuo lipimo ant virtuvinių baldų, valgomojo stalo bei rausimosi šiukšlių dėžėje. Su šiuo prietaisu taip pat galima atpratinti jūsų katiną nuo gamtinių reikalų atlikimo netinkamose vietose ir baldų draskymo. Tinka įvairaus dydžio ir veislės augintiniams. Prieš naudojimą atidžiai perskaitykite naudojimosi instrukciją.

Savybės:

  • Paprasta naudoti;
  • Skirtas dresuoti katėms ir šunims patalpose;
  • Fiksuoja judesį 1 m. atstumu;
  • Reguliuojasi purškimo kryptis;
  • 4 AAA elementai (pakuotėje nėra);
  • Bekvapio skysčio užtenka apie 100 papurškimų.

Komplektą sudaro:

  • Judesio daviklis (jutiklis) su įjungimo/išjungimo mygtuku;
  • Flakonėlis su bekvapiu skysčiu.

 

Dresūra ir elgsena Atbaidymo priemonės

Norėdami užtikrinti sklandesnį naršymą mūsų svetainėje, naudojame slapukus. Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Valdyti slapukus.