Pet's up Bravo natūralus kaulas skanėstas šunims - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Pet's up Bravo natūralus kaulas skanėstas šunims

Pet's up Bravo natūralus kaulas skanėstas šunims

Pet's up

Bravo natūralus kauliukas, pagamintas iš aukščiausios kokybės galvijų odos. Pagaminti iš kruopščiai atrinktų žaliavų, išdžiovinti krosnyje naudojant natūralius kvapiklius Pet's UP skanėstai tikrai pradžiugins Jūsų augintinį.

Smulkiau

Nauja

  • 7 cm
  • Natūralus
  • Asorti
0,39 €
Kaina registruotiems nariams
0,43 €
Kaina neregistruotiems nariams

Kruopščiai atrinktos žaliavos - nes kokybė yra Bravo skanėstų prioritetas. Išdžiovinti krosnyje ir pagaminti naudojant natūralius kvapiklius . Taip pat, didesniam augintinio džiaugsmui, Pet's UP kaulai yra skirtingų skonių, nuo natūralaus iki ėrienos. Tam naudojami natūralūs kvapikliai, tinkantys net žmonių maistui gaminti.Pet's UP skanėstai tikrai pradžiugins Jūsų augintinį.
Padeda išvalyti dantis ir pageriną dantenų sveikatą
Išvalo dantų apnašas
Reguliarus naudojimas saugo nuo vynakmenų atsiradimą
Jokių žalingų chemikalų
Kaulams naudojama kietas vidinis galvijų odos sluoksnis. Pašalinamos druskos ar riebalų perteklius. Taip pat, didesniam augintinio džiaugsmui.

Sudėtis: Jaučio oda 100%.

Nerekomenduojama šuniukams jaunesniems nei 4 mėnesiai. Užtikrinkite, kad šuniui visada būtų prieinamas švarus geriamas vanduo.