Outward Hound Fun Feeder lėto valgymo dubenėlis šunims - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Outward Hound Fun Feeder lėto valgymo dubenėlis šunims

Outward Hound Fun Feeder lėto valgymo dubenėlis šunims

Outward Hound

Fun Feeder lėto valgymo dubenėlis skatina natūralios mitybos įpročius, padeda išvengti skrandžio užsisukimo, vėmimo ir nutukimo. Pagamintas iš kokybiškos ir saugios maistui medžiagos. Guminis pagrindas išlaiko dubenėlį vietoje, jį lengva valyti. Galima plauti indaplovėje viršutiniame skyriuje žemoje temperatūroje

Smulkiau

Nauja

  • XS
  • S
8,99 €
Kaina registruotiems nariams
9,99 €
Kaina neregistruotiems nariams


NATŪRALUS BŪDAS 

Keturkojo draugo šėrimas natūraliu maistu dar nereiškia, kad jis valgo natūraliai. Tai, kad mūsų kompanionai šunys gauna maistą tik vieną-du kartus per dieną, atsitiko ne taip jau ir seniai. Šunys yra kilę iš vilkų, kurie ieškodavo sau maisto ir vienu metu ėsdavo tik nedidelį jo kiekį. Šimtmečius tai buvo natūralus šunų maitinimosi būdas. Kadangi šunų protėviai vilkai buvo pripratę prie maisto trūkumo, šunys dabar suėda savo maisto davinį akimirksniu. Tai gali sukelti daugybę sveikatos ir virškinimo problemų. Fun Feeder dubenėliai priverčia šunis ėsti maistą natūraliu būdu. 

SVEIKAS BŪDAS 

Šių dienų šunys dėl jiems nenatūralių ėdimo įpročių susiduria su keletu rimtų sveikatos problemų. Išsipūtimas (skrandžio užsisukimas), kuris kiekvienais metais pražudo 20 tūkst. šunų, yra tipiška greito ėdimo pasekmė. Šunys, kurie ėda ypač greitai, linkę persivalgyti, o tai lemia jų nutukimą. Antsvoris savo ruožtu padidina širdies ligų, šilumos smūgio ir kvėpavimo sutrikimų riziką. Veterinarai sutaria, kad lėtesnis ėdimas – tai saugesnis ėdimas. Prailgindami maitinimosi laiką, Fun Feeder dubenėliai leidžia šuniui ėsti sveikai ir tuo pačiu sumažina skrandžio užsisukimo, vėmimo ir nutukimo riziką. Atėjus pietų metui, šerkite savo šunį išmintingai. 

ŽAISMINGAS BŪDAS 

Mūsų dubenėliai sukurti, kad pristabdytų pernelyg greitai ėdančius šunis. Tiesą sakant, šie indai ėdimo procesą paverčia žaidimu. Šuo mokosi „gainioti“ savo maistą per keterų ir slėnių labirintus ir tokiu būdu pietaudamas jaučiasi kaip medžioklėje. Kadangi Fun Feeder leidžia žaisti su maisto granulėmis, šuo vis labiau susidomi, kai maistas patenka į dubenėlį. Ieškodami kiekvienos granulės, gauruotieji mūsų draugai valgo sveikiau. Be to, guminis pagrindas neleidžia dubenėliui slysti. Nudžiuginkite savo šunį dubenėliu, kuris kiekvieną maitinimą padaro vis įdomesnį!


Rašyti atsiliepimą


rating Dalia
Dalia P.  - 2019-12-04 geras lėto ėdimo dubenėlis. šuniukas tikrai kiek lėčiau ėda maistuką, o ir ėdimas virsta žaidimu-medžiokle ir kaskart vis būna įdomiau :))