Oliver's Training Bites Lamb skanėstai šunims - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Oliver's Training Bites Lamb skanėstai šunims

Oliver's Training Bites Lamb skanėstai šunims

GS1412

Oliver's

Skanėstas tinkantis alergiškiems šunims. Skanus neriebus begrūdis skanėstas su ėriena (50% mėsos) patiks Jūsų augintiniui, naudojamas kaip kasdienis užkandis arba atlygis visų veislių šunims. Idealiai tinka naudoti dresavimo treniruotėms, jo sudėtyje nėra skonio stipriklių ir dažiklių.

Pakuotė 500 g

Smulkiau

Nauja

7,89 €
Kaina registruotiems nariams
8,77 €
Kaina neregistruotiems nariams

OLIVER'S TRAINING BITES GRAIN FREE LAMB (500 g) šunų skanėstas. Šis skanėstas tinka šunims, turintiems alergiją grūdams, nes sudėtyje nėra grūdinių kultūrų. Skanėstas pagamintas pirmuoju produktu pasirenkant mėsą, taip pat jame mažai riebalų (5%). Sudėtyje yra kruopščiai atrinkti ingredientai. Skanūs ir minkšti skanėstai saugo keturkojų dantis. Idealiai tinka naudoti dresavimo treniruotėms.

Skanėsto granulės dydis apie  2 cm

VeislėVisoms veislėms
Mėsos rūšisĖriena
PrivalumaiDantų, burnos sveikatai

Sudėtis: Mėsa ir mėsos produktai 50% (min. 4% ėrienos), daržovės, mineralai.

Analitinė sudėtis: Drėgnis 17%, Žali baltymai 25%, Riebalai ir Aliejai 5%, Pelenai 9%, Žalios skaidulos 2%.

Šėrimas: Rekomenduojama naudoti kaip kasdienį užkandį arba atlygį visų veislių šunims, tarp pagrindinių šėrimų. Netinka jaunesniems nei 4 mėn. Visada būtina šalia pastatyti dubenėlį šviežio geriamojo vandens.

Laikymo sąlygos: laikyti sausoje ir vėsioje vietoje. Atidarius vėl sandariai uždaryti. Laikyti vaikams ir gyvūnams nepasiekiamoje vietoje


Rašyti atsiliepimą


ratingEdita
Edita G.  - 2019-11-13Nors šuo neišrankus, bet šitų net į burną neima
ratingSilva
silva B.  - 2019-10-18Kol kas sunku įvertinti , nes iš triju šuniuku tik vienam patinka .
ratingDalia
Dalia P.  - 2019-10-01šuniukui laaabai patinka!
ratingsonata
Sonata B.  - 2019-04-02šie skanukai mano mažam-senukui šuniukui , kuris sveria 2,2 kg, labai patinka, pirkau ne pirmą kartą.
ratingDalia
Dalia P.  - 2019-01-30Sveiki, sotūs, skanūs, begrūdžiai skaniukai dresūrai. Gerai virškinami, nealergizuoja, tinkami turintiems jautresnę virškinimo sistemą. Šuniukui labai patinka!