Oliver's Omega 3 Boost grynų lašišų žuvų aliejus šunims ir katėms - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Oliver's Omega 3 Boost grynų lašišų žuvų aliejus šunims ir

Oliver's Omega 3 Boost grynų lašišų žuvų aliejus šunims ir katėms

Oliver's

Šalto spaudimo Norvegijos lašišų aliejus

Smulkiau

Nauja

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

19,99 €
Kaina registruotiems nariams
22,21 €
Kaina neregistruotiems nariams

Šalto spaudimo Norvegijos lašišų aliejus, kuris suteikia šunims ir katėms gražų ir sveiką kailį, taip pat turi teigiamą poveikį jautriai ir sausai odai, sąnarių ligų profilaktikai. Stiprina imuninę, širdies ir kraujagyslių sistemas. Pagaminta iš 100% grynų lašišų žuvų taukų - šalto spaudimo. Jame taip pat yra didelės koncentracijos N-3 polinesočiųjų riebalų rūgščių - taip pat žinomų kaip omega-3.

Omega-3 riebalų rūgštys yra labai svarbios tinkamam ląstelių ir audinių vystymuisi. Tyrimai rodo, kad omega-3 trūkumas gali sukelti odos problemas (kasymasis, pleiskanos, plaukų slinkimas), nervų, širdies ir kraujagyslių sistemų ligas, nusilpninti imunitetą. Nėra antioksidantų dažiklių ir priedų.

Papildas su dozatoriumi.

Priežiūros priemonių tipaiAliejai
Produkto formaAliejus
NaudaAlergiškiems, Atstatantys, Gydantys, Nuo pleiskanų, Nuo šėrimosi
Papildomos savybėsJautriai odai

Rašyti atsiliepimą


ratingAlina
Alina L.  - 2019-03-18Labai geras. Mano šuniukai laižosi jį pamatę. Ačiū.
ratingAgne
Agne P.  - 2019-06-05Labai geras papildas, kailis atsigauna akimirksiu, maziau seriasi. Labai noriai valgo, labai patinka.