Oliver's Mini Animal Biscuits Grain Free skanėstai šunims - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Olivers Mini Animal Biscuits Grain Free skanėstai šunims

Oliver's Mini Animal Biscuits Grain Free skanėstai šunims

GS1522

Oliver's

Traškūs skanėstai be grūdų šunims

Smulkiau

Nauja

5,49 €
Kaina registruotiems nariams
6,10 €
Kaina neregistruotiems nariams

Itin skanūs, neriebūs (6%) ir traškus gyvūnų figūrėlių sausainukai šunims. Begrūdis ir begliutenis skanėstas patiks Jūsų augintiniui, naudojamas kaip kasdienis užkandis arba atlygis visų veislių šunims. Idealiai tinka naudoti dresavimo treniruotėms. Tinka grūdams alergiškiems šunims, jo sudėtyje nėra cukraus, druskos ir dažiklių.

Sudėtis: daržovės, mėsa (vištiena ir kiauliena) ir gyvūninės kilmės produktai, aliejai.

Analitinė sudėtis: Žali baltymai: 10%; Neapdoroti aliejai ir riebalai: 6%; Žali pelenai: 1%; Žalia ląsteliena / skaidulos: 13% 

Maistiniai pašarų priedai: ES patvirtinti priedai, vanilės aromatas

Šėrimas: Rekomenduojama naudoti kaip kasdienį užkandį arba atlygį visų veislių šunims, tarp  pagrindinių šėrimų. Visada būtina šalia pastatyti dubenėlį šviežio geriamojo vandens.

Laikymo sąlygos: laikyti sausoje ir vėsioje vietoje. Atidarius vėl sandariai uždaryti. Laikyti vaikams ir gyvūnams nepasiekiamoje vietoje.

Serija/ Geriausias iki: žr. ant pakuotės.

Pakuotė 400 g. 


Rašyti atsiliepimą


rating Jūratė
Jūratė R.  - 2020-06-14 Labai patinka. Ir užtenka ilgam.