Oliver's kondicionierius šunims ir katėms - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Oliver's kondicionierius šunims ir katėms
rating

Oliver's kondicionierius šunims ir katėms

rating

Oliver's

Kondicionierius šunims ir katėms

Smulkiau

Nauja

  • 500 ml
16,19 €
Kaina registruotiems nariams
17,99 €
Kaina neregistruotiems nariams

Kondicionierius skirtas jautriai odai. Švelnus, beržo ekstraktu praturtintas produktas apsaugo kailį nuo vėlimosi ir išsausėjimo, lengvina šukavimą. Kailis lieka blizgus, nesielektrina. Puikiai tinka šunims ir katėms. Gali būti naudojamas visų skirtingų tipų plaukams. 

Šampūnų ir kondicionierių tipai Kondicionieriai / balzamai
Kailio tipas Visų tipų kailiui

Sudėtis: demineralizuotas vanduo, augaliniai baltymai, natūralus amonio junginiai, riebalų rūgštys ir kiti emulsikliai, beržo ekstraktas, kvepalai, lanolinas.

Naudojimas

1 dalis kondicionieriaus ir 8-12 dalių šilto vandens į kibirą. Kruopščiai nuplaukite ir praskalaukite kailį. Atskiestą kondicionierių tolygiai paskirstykite po sudrėkintus plaukus ir palikite kelias minutes veikti prieš lengvai išskalaujant kailį. Esant labai problemiškam kailiui kondicionieriaus galite nenuskalauti.