Oliver's Grain Free Duck Snack antienos skanėstas šunims - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Oliver's Grain Free Duck Soft Snack antienos skanėstas šunims

Oliver's Grain Free Duck Soft Snack antienos skanėstas šunims

Oliver's

Skanėstas tinkantis alergiškiems šunims. Skanus neriebus begrūdis skanėstas su antiena (50% mėsos) patiks Jūsų augintiniui, naudojamas kaip kasdienis užkandis arba atlygis visų veislių šunims. Idealiai tinka naudoti dresavimo treniruotėms. Jo sudėtyje nėra skonio stipriklių ir dažiklių.

Smulkiau

Nauja

  • 500 g
7,89 €
Kaina registruotiems nariams
8,77 €
Kaina neregistruotiems nariams

Šis skanėstas leis Jūsų augintiniuj pasijusti mylimam, jame didelis kiekis mėsos, nėra grūdinių kultūrų ir glitimo todėl puikiai tiks alergiškiems šunims. Idealiai tinka naudoti dresavimo treniruotėms.

Skanėstas pagamintas pirmuoju produktu pasirenkant mėsą, taip pat jame mažai riebalų (5%). Sudėtyje yra kruopščiai atrinkti ingredientai. Skanūs ir minkšti skanėstai saugo keturkojų dantis. Idealiai tinka naudoti dresavimo treniruotėms.

Šėrimas: Rekomenduojama naudoti kaip kasdienį užkandį arba atlygį visų veislių šunims, tarp pagrindinių šėrimų. Netinka jaunesniems nei 4 mėn. Visada būtina šalia pastatyti dubenėlį šviežio geriamojo vandens.

Laikymo sąlygos: laikyti sausoje ir vėsioje vietoje. Atidarius vėl sandariai uždaryti. Laikyti vaikams ir gyvūnams nepasiekiamoje vietoje.

Šuns amžiusBet kokiam amžiui
VeislėVisoms veislėms
Mėsos rūšisAntiena
PrivalumaiDantų, burnos sveikatai

Rašyti atsiliepimą


ratingKristina
Kristina B.  - 2018-11-07Labai kokybiški skanukai, šuo labai mėgsta, o ir kiekis didelis, užtenka ilgam. Labai patenkinti šia preke
ratingRūta
Rūta A.  - 2018-10-15Šiek tiek trupa, todėl netinka dėti į žaislus.