Nillergen Sofa and Bed priemonė nuo alergijos - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Nillergen Sofa and Bed priemonė nuo alergijos
rating

Nillergen Sofa and Bed priemonė nuo alergijos

rating

Nillergen

Efektyviai suardo ir neutralizuoja namuose esančius alergenus (dulkių erkutes, naminių gyvūnėlių, pelėsio, žiedadulkių daleles ant čiužinių, sofų, pledų, apdangalų ir t.t.), kurie sukelia švokštimą, čiaudulį, perštinčias akis, astmą, egzemą ir dilgėlinę žmonėms.

Pakuotėje 350 ml

Nauja

  • 350 ml
18,49 €
Kaina registruotiems nariams
20,54 €
Kaina neregistruotiems nariams

Sudėtis: benzilo benzoatas, PPG-26 Buteth 26, PEG-40 hidrogenizuoti bebro taukai, Eukalipto (Eucalyptus globulus) lapų aliejus, Quaternium-26, Quaternium-22, Cananga odorata.

Naudojimas:

  • Buteliuką laikykite tiesiai. Gerai suplakite prieš naudojimą.
  • Išpurkškite čiužinius, pagalves (ne pagalvių užvalkalus), kilimus, apdangalus, užuolaidas ir gyvūnų guolius, naudodami 4 paspaudimus kvadratiniam metrui.
  • Leiskite išpurkštiems paviršiams išdžiūti 2-3 valandas, tada išvėdinkite.