Nillergen apsauga nuo alergijos šunims - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Nillergen apsauga nuo alergijos šunims
rating

Nillergen apsauga nuo alergijos šunims

rating

Nillergen

Nillergen šunims švelniai pašalina alergenus, kurie sukelia akių perštėjimą, slogą, gerklės perštėjimą, astmą, egzemą ir dilgėlinę žmonėms, nuo šunų kailio.

Pakuotėje 350 ml

Smulkiau

Nauja

  • 350 ml
16,65 €
Kaina registruotiems nariams
18,50 €
Kaina neregistruotiems nariams

21 dieną nuo pirmo panaudojimo sumažės namų užteršimas. Kad būtų pagreitintas procesas, sloga ir astma sergantys žmonės gali naudot Nillergen orui. Egzema ir dermatitu sergantiems žmonėms palengvės naudojant Nillergen namų aplinkai bei Nillergen skalbiniams ir kilimams. Netoksiškas ir nekenksmingas gyvūnams, net kai jie save laižo. Pakankamai švelnus naudoti ant jaunų šuniukų. Skirtas valyti šunis, kad žmogus būtų apsaugotas nuo alergijos.

Šuns amžius Bet kokiam amžiui

Sudėtis: vanduo, Quaternium-26, Glicerinas, Quaternium-22, Pantenolis, Alijošius (Aloe barbadensis), Stearyltrimonium hidroxyethyl hidrolizuotas kolagenas, Tilla cordata, Rozmarinas (Rosmarinus officinalis), Hidrolizuotas kolagenas, Alantolinas, Fenoksietanolis, Metildibromo glutaranilas.

Naudojimas:

  • Iššukuokite šuns kailį, kad pašalintumėt mirusius plaukus.
  • Sudrėkinkite skudurėlį 25-30ml. Nillergen šunims tirpalo.
  • Nuvalykite visą šuns kailį sudrėkintu skudurėliu prieš ir pagal plauką.
  • Nusausinkite rankšluosčiu. Rankšluostį išskalbkite.
  • Pakartokite kas savaitę.