Nillergen Air priemonė nuo alergijos - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Nillergen Air priemonė nuo alergijos

Nillergen Air priemonė nuo alergijos

Nillergen

Efektyviai suardo ir neutralizuoja namų ore esančius alergenus – namų dulkių erkutes, naminių gyvūnėlių ir dulkių, pelėsio, žiedadulkių daleles, kurios sukelia švokštimą, čiaudulį, akių perštėjimą, astmą, egzemą ir dilgėlinę žmonėms.

Pakuotėje 250 ml

Nauja

  • 250 ml
18,49 €
Kaina registruotiems nariams
20,54 €
Kaina neregistruotiems nariams

Sudėtis: vanduo, Etilo alkoholis, PPG-26 Blueth 28 PEG-40 hidrogenizuoti bebro taukai, Eukalipto (Eucalyptus globulus) lapų aliejus, Quaternium-26, Quaternium-22, Cananga odorata.

Naudojimas:

  • Buteliuką laikykite tiesiai.
  • Dulkių erkutėms, pelėsiams ir naminių gyvūnėlių alergenams, purkškite 2 kartus per savaitę pirmas 2 savaites ir 1k./sav. vėliau.
  • Naudokite vieną papurškimą 5 kubiniams metrams kambario erdvės.
  • Vėdinkite kambarį po 2-3valandų.

Rašyti atsiliepimą


rating Viktorija
Viktorija M.  - 2018-12-27 Super! Buvau alergiška katėms, bunant namuose, man buvo varvanti sloga, kosejau, ciaudejau, atrode, kad degina plaucius. Bet isigyjau sia priemone. 2 sav kiekviena diena ispurksdavau visa savo miegamaji ir i ji neleisdavau kates. siuo metu visiskai praejo alergija, dabar pagaliau galiu issimiegoti!