Monge Monoproteico konservai su vištiena šunims - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Monge Monoproteico konservai su vištiena šunims
rating

Monge Monoproteico konservai su vištiena šunims

rating

Monge

Visavertis vieno baltymo ėdalas šunims

Smulkiau

Nauja

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

1,52 €
Kaina registruotiems nariams
1,69 €
Kaina neregistruotiems nariams

Monoproteico Solo - tai Super premium klasės konservai šunims iš aukščiausios kokybės vištienos. Konservai praturtinti vitaminais A, E, ir D3, pagaminti naudojant vienos rūšies baltymą. Sudėtyje nėra dažiklių, konservantų bei cukraus. 

Šuns amžius Senjorams, Suaugusiems, Šuniukams, Bet kokiam amžiui
Mėsos rūšis Vištiena
Maisto klasė Super Premium

Sudėtis: šviežia vištiena (100% naudotos mėsos), mineralai, vitaminai.

Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai 8%, neapdoroti aliejai ir riebalai 6,0%, žalia ląsteliena 1,5%, žali pelenai 0,5%. drėgmė 80%.

Priedai/kg: Vitaminai: vitaminas A 2500 TV/kg, Vitaminas D3 300 TV/kg, vitaminas E (alfa tokoferolio 91%) 7 mg/kg. Technologiniai priedai: tirštikliai ir želatina. Sudėtyje nėra jokių dažiklių ar konservantų. Šis produktas yra be glitimo.

Kaip šerti: mažų veislių šunims duokite apie 400 g konservų per dieną. Šuo gali ėsti daugiau arba mažiau, tai priklauso nuo amžiaus, temperamento ir aktyvumo lygio. Ėdalas turi būti kambario temperatūros arba gali būti patiektas pašildytas. Šuns indelyje visada turi būti švaraus geriamo vandens.

Atidarytą indelį laikykite šaldytuve. Jei pakuotė pažeista arba išsipūtusi - neatidarykite.