Monge Monoproteico konservai su tunu šunims - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

20% Monge Monoproteico konservai su tunu šunims
rating

Monge Monoproteico konservai su tunu šunims

rating

Monge

Visavertis vieno baltymo ėdalas šunims

Smulkiau

Nauja

1,22 €
Kaina registruotiems nariams
1,35 €
Kaina neregistruotiems nariams

Monoproteico Solo - tai Super premium klasės konservai šunims iš aukščiausios kokybės tunu. Konservai praturtinti vitaminais A, E, ir D3, pagaminti naudojant vienos rūšies baltymą. Sudėtyje nėra dažiklių, konservantų bei cukraus. 

Šuns amžiusSenjorams, Suaugusiems, Šuniukams, Bet kokiam amžiui
Mėsos rūšisŽuvis
Veislės dydisVisoms veislėms
Maisto klasėSuper Premium

Sudėtis: šviežias tunas (100% naudotos mėsos), mineralai, vitaminai.

Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai 11,5%, neapdoroti aliejai ir riebalai 2%, žalia ląsteliena 1,7%, žali pelenai 0,5%. drėgmė 80%.

Priedai/kg: Vitaminai: vitaminas A 2500 TV/kg, Vitaminas D3 300 TV/kg, vitaminas E (alfa tokoferolio 91%) 7 mg/kg. Technologiniai priedai: tirštikliai ir želatina. Sudėtyje nėra jokių dažiklių ar konservantų. Šis produktas yra be glitimo.

Kaip šerti: mažų veislių šunims duokite apie 400 g konservų per dieną. Šuo gali ėsti daugiau arba mažiau, tai priklauso nuo amžiaus, temperamento ir aktyvumo lygio. Ėdalas turi būti kambario temperatūros arba gali būti patiektas pašildytas. Šuns indelyje visada turi būti švaraus geriamo vandens.