Monge Grain Free sausas maistas su antiena ir bulvėmis šunims - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

50% Monge Grain Free sausas maistas su antiena ir bulvėmis šunims
rating

Monge Grain Free sausas maistas su antiena ir bulvėmis šunims

rating

Monge

Visavertis ėdalas visų veislių suaugusiems šunims

Galiojimas iki 2019.11.10

Smulkiau

Nauja

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

36,00 €
Kaina registruotiems nariams
39,99 €
Kaina neregistruotiems nariams

Monge sausas maistas pagamintas iš itin aukštos kokybės maistinių medžiagų, todėl Jūsų šuo bus sveikas ir laimingas. Pašaras pagamintas nenaudojant grūdų, praturtintas aukštos kokybės antiena. Sudėtyje yra Omega-3 ir Omega-6 riebiųjų rūgščių, ženšenio, kuris stabdo senėjimo procesus, taip pat gliukozamino sveikiems šuns sąnariams, chondroitino, jūros dumblių, gamtinio kalcio ir vitamino B12.

Šuns amžiusSuaugusiems
Mėsos rūšisAntiena
Maisto klasėSuper Premium

Sudėtis: antienos mėsa (įskaitant min. 10% šviežios, min. 20% dehidratuotos), bulvės, antienos taukai, bulvių baltymų koncentratas, alaus mielės, kiaušinių milteliai, cukrinių runkelių minkštimas, lašišų aliejus, baltymai hidrolizuoti iš ančių kepenėlių, Coline chloridas, natrio fosfatas bevandenis, mielės hidrolizuojamas (MOS), (Fruktooligosacharidai) FOS, Natūralus kaštono ekstraktas, ženšenis, ananasų kamieninai, Spirulina, Yucca schidigera, papildymo vitaminais ir mineralinėmis druskomis, chondroitinas, gliukozaminas, MSM.

Kaip šerti: gali būti šeriamas sausas ar sudrėkintas šiltu vandeniu. Šuo gali ėsti daugiau arba mažiau, tai priklauso nuo amžiaus, temperamento ir aktyvumo lygio. Pradedant šerti Monge pirmą kartą, rekomenduojame pereiti nuo kito ėdalo palaipsniui, per 4 dienas, senojo ėdalo kiekį mažindami, o naujojo kiekį didindami. Šuns indelyje visada turi būti švaraus geriamo vandens.