Litter Kwitter tualetas sumanioms katėms - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Litter Kwitter tualetas sumanioms katėms #3

rating

Litter Kwitter tualetas sumanioms katėms

rating

LK1

Litter Kwitter

Priemonių rinkinys, kuris pripratins jauną ar seną katę naudotis įprastu žmonių tualetu. Pamirškite kačių kraiką, nemalonų kvapą ir sutaupykite!

Smulkiau

Nauja

51,29 €
Kaina registruotiems nariams
56,99 €
Kaina neregistruotiems nariams

Tai trijų žingsnių mokymo sistema su kuria greitai ir lengvai išmokysite savo jauną ar seną katiną (katę) naudotis įprastu žmonių tualetu. Atsisveikinsite su kraiku ir nemaloniu kvapu sklindančiu iš kačių tauleto. Aštuonias savaites mokymų ir galėsite džiaugtis gyvenimu be katės tualeto dėžutės ir kraiko!


• Trijų žingsnių mokymo rinkinis, kuris katę pripratins naudotis įprastu žmonių tualetu.
• Mokymas vidutiniškai užtrunka apie 8 savaites (priklausomai nuo katės amžiaus ir charakterio bruožų).
• Galima išmokyti tiek jauną, tiek seną katę (kuo jaunesnė katė, tuo greičiau išmoksta).
• Rėmas ir diskai pagaminti iš tvirtos plastmasės, todėl Jūsų augintinis jausis saugiai tupėdamas ant tualeto, išlaikys ir didelių veislių kates (Meino meškėnus).
• Rinkinis yra daugkartinis, todėl galima išmokyti neribotą kačių kiekį. 
• Namai bus švaresni ir higieniškesni, nes nebus išbarstyto kraiko, nemalonaus kvapo, o katės pėdutės neturės sąlyčio su purvinu kraiku ir fekalijomis. 
Rinkinį sudaro:
• Trys paprasti mokymo diskai (raudonas, gintarinis, žalias);
• Universalus ir tvirtas baltas atraminis rėmas (tinkantis visiems standartiniams tualetams);
• Išsamus 30 minučių trukmės DVD apmokymas (anglų, rusų ir prancūzų kalbomis, bei subtitruotas anglų, rusų, japonų, prancūzų, vokiečių, olandų, ispanų, italų, portugalų, vengrų, kinų ir tajų).

Tualetų tipai Pratinimo rinkiniai

Mokymo eiga:

  • Pirmas raudonas diskas - išmokys Jūsų katę eiti į tualetą ir užšokti ant jo. Pradžioje baltas rėmas su pilnaviduriu raudonuoju disku padedamas šalia tualeto ir pripildomas kraiku, kad katė suvoktų jog tai yra jos nauja „kraiko dėžutė“, vėliau rėmas su raudonuoju disku uždedamas ant tualeto. Taip katė išmoksta užšokti ant tualeto. Šis etapas vidutiniškai užtrunka apie 2-3 savaites, kol katė visiškai pripranta užšokti ant tualeto ir atlikti savo reikalus naujoje „kraiko dėžutėje“.
  • Antras gintarinis diskas - jo pagalba Jūsų katė išmoks tvirtai išlaikyti pusiausvyrą. Gintariniame diske yra plyšys (aplink plyšį dar pilamas kraikas), o katė toliau yra mokoma daryti į tualetą. Dėka šio plyšio Jūsų katė priekines letenėles statys ant balto rėmo, o galines ant gintarinio disko. Šis etapas vidutiniškai trunka apie 2-3 savaites.
  • Trečias žalias diskas - tai atviras diskas, kuris išmokys Jūsų katę daryti į tualetą nenaudojant kraiko. Šiame etape katė išmoks visas keturias letenėles statyti ant rėmo ir atlikti savo reikalus tiesiai į tualetą. Jums teliks nuleisti vandenį. Galiausiai nuimsite baltąjį Litter Kwitter rėmą, nuleisite tualeto dangtį žemyn ir mėgausitės švaresniais, higieniškesniais ir kvepiančiais namais.
  • Pamirškite kačių kraiką ir per katės gyvenimą sutaupykite iki 2000 €!