Leonardo Veal&Vegetables konservai su veršiena ir daržovėmis katėms - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Leonardo Veal&Vegetables konservai katėms su veršiena ir daržovėmis

Leonardo Veal&Vegetables konservai su veršiena ir daržovėmis katėms

Leonardo

Leonardo Finest Selection konservai yra puikios sudėties, praktiškose vienkartinėse pakuotėse. Sultinga mėsa, pagaminta iš rinktinių ingredientų. Sudėtyje yra lašišų aliejaus, kuris sutiekia polinesočiųjų riebalų rūgščių.

Nauja

1,19 €
Kaina registruotiems nariams
1,32 €
Kaina neregistruotiems nariams

Katės amžius Suaugusiems
Mėsos rūšis Įvairi paukštiena, Veršiena
Maisto klasė Super Premium

Sudėtis: veršiuko širdis, plaučiai, inkstai (36,5%); Naminė paukštiena, širdis, kepenys (30%); Mėsos sultinys iš veršiuko, paukštienos (28,3%); morkos (4%); džiovintas kiaušinio lūkštas (0,5%); mineralai (0,5%); lašišos aliejus (0,2%)

Maistinė vertė: Baltymas 11%; Riebalų kiekis 4,5%; Žalios pelenai 2%; Žalia ląsteliena 0,3%; Drėgnumas 80%

Maistiniai priedai: Vitaminas D3 200 TV; Vitaminas E (alfa-tokoferolio acetatas) 50 mg; Taurinas 1000 mg; Manganas (mangano (II) sulfatas) 2 mg; Cinkas (kaip cinko sulfato monohidratas) 20 mg; Jodas (bevandenis kalcio jodatas) 0,2 mg