Leonardo Kitten Poultry konservai su naminių paukščių mėsa kačiukams - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Leonardo Kitten Poultry konservai kačiukams su naminių paukščių mėsa
rating

Leonardo Kitten Poultry konservai su naminių paukščių mėsa kačiukams

rating

Leonardo

Naminės katės kaip ir laukinės yra tikri mėsėdžiai. Štai kodėl naudojama tik švieži mėsos produktai. Dėl didelės šių produktų biologinės vertės jūsų kačiukui reikės palyginti nedidelio kiekio, kad atitiktų jo kasdienius mitybos reikalavimus.

Puikiai gyvenimo pradžiai. Su paukštiena ir sveika lašišų aliejaus doze.

Nauja

Pasiekiamumas: Šiuo metu prekės neturime

1,29 €
Kaina registruotiems nariams
1,43 €
Kaina neregistruotiems nariams

Katės amžiusKačiukams
Mėsos rūšisJautiena, Įvairi paukštiena
Maisto klasėSuper Premium

Sudėtis: mėsa ir gyvūninės kilmės produktai (65% iš jų naminiai paukščiai 40%, jautiena 25%, mėsos sultinys 29,5%); kiaušiniai ir kiaušinių produktai (visas kiaušinis 4%); mineralai (1%); aliejai ir riebalai (lašišų aliejus 0,5%)

Maistinė vertė: Baltymai 10,5%; riebalai 5,5%; pelenai 2,0%; ląsteliena 0,3%

Maistiniai priedai: Vitaminas D3 200 TV; Vitaminas E 50 mg; Taurinas 1000 mg; Manganas (mangano (II) sulfatas) 2 mg; Cinkas (cinko sulfato monohidratas) 20 mg; Jodas (bevandenis kalcio jodatas) 0,2 mg