Leonardo Kitten Poultry konservai su naminių paukščių mėsa kačiukams - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Leonardo Kitten Poultry konservai kačiukams su naminių paukščių mėsa
Leonardo

Leonardo Kitten Poultry konservai su naminių paukščių mėsa kačiukams

Leonardo Finest Selection konservai yra puikios sudėties, praktiškose vienkartinėse pakuotėse. Sultinga mėsa, pagaminta iš rinktinių ingredientų. Sudėtyje yra lašišų aliejaus, kuris sutiekia polinesočiųjų riebalų rūgščių.

Nauja

  • 85 g

1,19 €

Vilniuje pristatysime sekančią darbo dieną
Katės amžiusKačiukams
Mėsos rūšisĮvairi paukštiena
Maisto klasėSuper Premium

Sudėtis: Naminių paukščių raumenų mėsa, širdis, kepenys, gerklos (70%); paukštienos sultinys (29,1%); mineralai (0,5%); lašišos aliejus (0,4%)

Maistinė vertė: Baltymai  11,5%; riebalai  5,7%; pelenai 2,2%; ląsteliena 0,3%; drėgmė 80%; kalcis 0,4%; fosforas 0,3%

Maistiniai priedai: Vitaminas D3 200 TV; Vitaminas E (alfa-tokoferolio acetatas) 50 mg; Taurinas 1000 mg; Manganas (mangano (II) sulfatas) 2 mg; Cinkas (cinko sulfato monohidratas) 20 mg; Jodas (bevandenis kalcio jodatas) 0,2 mg