Iberico mėsos lazdelės šunims - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Iberico mėsos lazdelės šunims

Iberico mėsos lazdelės šunims

Skanios ir aukštos klasės lazdelės, pagamintis iš 70% šviežios mėsos. Lazdelės yra vakume, kad puikiai išlaikytų skonį ir aromatą.

Smulkiau

Nauja

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

  • 75 vnt.
  • Ėrienos
  • Jautienos
  • Lašišos ir tuno

8,25 €

Dėka aukštos kokybės ir skonių bei formų įvairovės, skanėstai yra idealus kasdienis jūsų augintinio sveikos mitybos, vitaminų bei mineralų šaltinis.

Be glitimo ir GMO.

Hipoalerginis produktas (išskyrus "lašišos ir tuno" skonio) ir natūralus oleino rūgšties šaltinis su Omega 3 ir 6.

VeislėAnglų buldogams, Auksaspalviams retriveriams, Bigliams, Bokseriams, Čihuahua, Džeko Raseto terjerams, Jorkšyro terjerams, Koker spanieliams, Labradoro retriveriams, Maltos bišonams, Mopsams, Prancūzų buldogams, Pudeliams, Rotveiliariams, Ši-tsu, Šnauceriams, Taksams, Vakarų Škotijos baltiesiams terjerams, Visoms veislėms, Vokiečių aviganiams
Mėsos rūšisĖriena, Jautiena, Žuvis