Granum Jonaš pjuveninis granuliuotas kraikas katėms - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Granum Jonaš pjuveninis granuliuotas kraikas katėms

Granum Jonas pjuveninis granuliuotas kraikas katėms

P-KRJO

Granum

Jonaš - tai universalus higieniškas kraikas katėms ir kitiems mažiems naminiams gyvūnams.

Pakuotėje - 10 l

Smulkiau

Nauja

5,49 €
Kaina registruotiems nariams
6,10 €
Kaina neregistruotiems nariams

Kraikas pagamintas iš medžio pjuvenų tinka ne tik katėms, bet ir egzotiniams paukščiams, triušiams, jūrų kialytėms, žiurkėnams, pelėms, vėžliams, ir kitiems gyvūnams, kurie nelaikomi drėgnoje aplinkoje.

Kraikas pagamintas tik iš medienos nenaudojant jokių cheminių priedų – visiškai biologiškai suyrantis, ekologiškas. Kraikas pagamintas iš medžio pjuvenų, granules suformuojat didelio slėgio ir temperatūros pagalba, tuo pačiu išnaikinami visi mikrobai. Medžio kraikas „Jonaš“ nedulka, sugeria kvapus. Visiškai atitinka aukštus šiuolaikinio gyvūnų laikymo reikalavimus.

Naudojimo instrukcija:

1) Katėms: į išvalytą katės tualetą pripilkite maždaug 3 cm storio medžio kraiko „Medinukai“ sluoksnį. Rekomenduojame drėgnas vietas išimti ir papildyti nauju kraiku. Asižvelgdami į užteršimo laipsnį, arba po trijų dienų visą kraiką tualete pakeiskite nauju, išpylę nešvarų kraiką, tualetą išplaukite ir pripildykite švaraus kraiko.

2) Paukščiams: ant narvelio dugno pripilkite maždaug 1 cm storio medžio kraiko sluoksnį, paskleiskite tolygiai. Paukščių išmatos prilips prie granulių ir išdžius. Kai kraikas užsiterš, priklausomai nuo to kiek paukščių laikote narvelyje, nešvarų kraiką išpilkite, narvelio dugną pravalykite drėgna šluoste, dugnui išdžiūvus pripilkite švaraus kraiko.

3) Graužikams, vėžliams: ant narvelio dugno pripilkite maždaug 2 cm storio medžio kraiko sluoksnį. Kai kraikas užsiterš, priklausomai nuo to kiek gyvūnų laikote narvelyje, nešvarų kraiką išpilkite, pripilkite švaraus kraiko.

Medžio kraikas yra grynas natūralus produktas, tad panaudotą kraiką galima kompostuoti arba išmesti kartu su kitomis atliekomis.

Kraiko rūšis Organinis / pjuveninis
Kraiko kvapas Bekvapiai

Rašyti atsiliepimą


rating Akvile
Akvilė K.  - 2019-09-07 Katei kraikas patiko, taip pat prie leteneliu nelimpa ir beveik nesinesioja po kambarius. Minusai, kad nesusokantis - kai suslampa, granules sutrupa i pjuvenas, todel sunku jas isvalyti, nes jos palenda po svariom granulem. Taip pat nesulaiko kvapo, todel smarve baisi buna.
rating Ernesta
Ernesta Š.  - 2018-11-09 Kačiukui nepatiko. Nerekomenduoju.