Grand Super Premium Beef konservai šunims - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

% Grand Super Premium Beef konservai šunims

Grand Super Premium Beef konservai šunims

Grand

Konservai šunims su jautiena. Sudėtyje yra 95% mėsos.

Smulkiau

Nauja

1,39 €
Kaina registruotiems nariams
1,55 €
Kaina neregistruotiems nariams

Papildomas pašaras šunims. Daug natūralių vitaminų ir amino rūgščių. Nėra dažiklių ir konservantų. Be sojos. Šių  produktų kokybę nuolat kontroliuoja veterinarijos tarnyba. Sandėliuoti ne aukštesnėje nei 25°C temperatūroje. Rekomenduojama dienos norma nurodyta šėrimo lentelėje.
 
Gamintojas: JESENIČAN sro, Čekijos respublika
Šuns amžiusBet kokiam amžiui

Sudėtis: jautiena 45%, kiauliena 35%, vištiena 15%.

Analitinės sudedamosios dalys:  drėgmė 66%, žali baltymai 18%, nerafinuotas aliejus ir žali riebalai 10%, neapdirbti pelenai 3%,  ląsteliena 4%.

Maitinimo normos

Pašaras turi būti kambario temperatūros arba gali būti patiektas pašildytas. Gyvūnas visada turi turėti šviežio ir švaraus vandens. Laikyti vėsioje ir sausoje vietoje. Atidarius laikyti šaldytuve. 

Rekomenduojama dienos norma

Šuns   svoris

Dienos norma gramais 
5 kg100 g
10 kg250 g
20 kg500 g
30 kg750 g
35 kg850 g

Dienos norma gali kisti atsižvelgiant į šuns veislę, dydį, amžių, temperamentą, aktyvumo lygį, metų laikų faktorius ir turi būti padalintas į du arba tris šėrimus per dieną.