Grand Super Premium Beef konservai katėms - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

% Grand Super Premium Beef konservai katėms

Grand Super Premium Beef konservai katėms

Grand

Konservai katėms su jautiena. Sudėtyje yra 98% mėsos.

Smulkiau

Nauja

1,39 €
Kaina registruotiems nariams
1,55 €
Kaina neregistruotiems nariams

Papildomas pašaras katėms. Daug natūralių vitaminų ir amino rūgščių. Nėra dažiklių ir konservantų. Be sojos. Šių  produktų kokybę nuolat kontroliuoja veterinarijos tarnyba. Sandėliuoti ne aukštesnėje nei 25°C temperatūroje. Rekomenduojama dienos norma nurodyta šėrimo lentelėje.
 
Gamintojas: JESENIČAN sro, Čekijos respublika
Katės amžiusSuaugusiems
Mėsos rūšisJautiena

Sudėtis: jautiena 48%, kiauliena 35% , vištiena 15%.

Analitinės sudedamosios dalys:  drėgmė 66%, žali baltymai 18%, nerafinuotas aliejus ir žali riebalai 10%, neapdirbti pelenai 3%,  ląsteliena 2%.

Maitinimo normos

Katės   svorisDienos norma gramais 
1-2 kg20-30 g
2-4 kg30-50 g
4-6 kg50-70 g
6-8 kg70-90 g

Dienos norma gali kisti atsižvelgiant į katės veislę, dydį, amžių, temperamentą, aktyvumo lygį, metų laikų faktorius ir turi būti padalintas į du arba tris šėrimus per dieną.

Šėrimo rekomendacijos: pašaras turi būti kambario temperatūros arba gali būti patiektas pašildytas. Gyvūnas visada turi turėti šviežio ir švaraus vandens. Laikyti vėsioje ir sausoje vietoje. Atidarius laikyti šaldytuve.