Grand Premium Meat Mix konservai šunims - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

% Grand Premium Meat Mix konservai šunims
rating

Grand Premium Meat Mix konservai šunims

rating

Grand

Įvairios mėsos konservai šunims.

Smulkiau

Nauja

2,23 €
Kaina registruotiems nariams
2,48 €
Kaina neregistruotiems nariams

Papildomas pašaras šunims. Daug natūralių vitaminų ir amino rūgščių. Nėra dažiklių ir konservantų. Be sojos. Šių  produktų kokybę nuolat kontroliuoja veterinarijos tarnyba. Sandėliuoti ne aukštesnėje nei 25°C temperatūroje. Rekomenduojama dienos norma nurodyta šėrimo lentelėje.
 
Gamintojas: JESENIČAN sro, Čekijos respublika
Šuns amžiusBet kokiam amžiui
Sudėtyje yra 95% mėsos.
Sudėtis:  vištiena 45%, gyvūninės kilmės subproduktai 53%, ryžių miltai 2%.

Analitinės sudedamosios dalys:  drėgmė 71%, žali baltymai 16%, nerafinuotas aliejus ir žali riebalai 9,8%, neapdirbti pelenai 1%,  ląsteliena 1%, ryžių miltai 2%.

Maitinimo normos

Šėrimo rekomendacijos: pašaras turi būti kambario temperatūros arba gali būti patiektas pašildytas. Gyvūnas visada turi turėti šviežio ir švaraus vandens. Laikyti vėsioje ir sausoje vietoje. Atidarius laikyti šaldytuve. 

Rekomenduojama dienos norma

Šuns svoris

Dienos norma gramais 
5 kg100 g
10 kg250 g
20 kg500 g
30 kg750 g
35 kg850 g

Dienos norma gali kisti atsižvelgiant į šuns veislę, dydį, amžių, temperamentą, aktyvumo lygį, metų laikų faktorius ir turi būti padalintas į du arba tris šėrimus per dieną.