Gloria didelis dvipusis lankstus šepetys augintiniui - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Gloria didelis dvipusis lankstus šepetys augintiniui
rating

Gloria didelis dvipusis lankstus šepetys augintiniui

rating

Gloria

Kokybiškas, patogus naudoti, puikiai tinka šunims ir katėms. Gerai iššukuoja kačių ir šunų kailiuką ir lengvai pašalina iškritusius plaukus.

Smulkiau

Nauja

  • 22 cm.
6,99 €
Kaina registruotiems nariams
7,77 €
Kaina neregistruotiems nariams

Šukuojant šiuo šepečiu jūsų augintinio kailiukas taps minkštas ir glotnus. Siauresni ir retesni dantukai skirti skirtingoms kailio sritims.

Šuns amžius Bet kokiam amžiui, Senjorams, Suaugusiems, Šuniukams
Katės amžius Bet kokiam amžiui, Kačiukams, Senjorams, Suaugusiems
Veislė Anglų buldogams, Auksaspalviams retriveriams, Bigliams, Bokseriams, Čihuahua, Džeko Raseto terjerams, Jorkšyro terjerams, Koker spanieliams, Labradoro retriveriams, Maltos bišonams, Mopsams, Prancūzų buldogams, Pudeliams, Rotveiliariams, Ši-tsu, Šnauceriams, Taksams, Vakarų Škotijos baltiesiams terjerams, Visoms veislėms, Vokiečių aviganiams
Kailio tipas Baltam / šviesiam kailiui, Ilgam kailiui, Juodam / tamsiam kailiui, Rusvam, raudonam kailiui, Šiurkščiam kailiui, Trumpam kailiui, Vidutinio ilgio kailiui, Visų tipų kailiui
Šukų tipai Šepečiai