Gemon Sterilized konservai su kalakutiena katėms - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

20% Gemon Sterilized konservai su kalakutiena katėms

Gemon Sterilized konservai su kalakutiena katėms

Gemon

Visavertis konservuotas ėdalas sterilizuotoms katėms

Smulkiau

Nauja

0,63 €
Kaina registruotiems nariams
0,70 €
Kaina neregistruotiems nariams

Gemon Sterilized - tai konservai specialiai sukurti sterilizuotoms katėms, nuo 12 mėnesių amžiaus. Konservai praturtinti aukščiausios kokybės kalakutienos mėsa.

Katės amžiusSuaugusiems
Mėsos rūšisVištiena
Maisto klasėPremium

Sudėtis: mėsa ir mėsos šalutiniai produktai 80% (kalakutiena 30 %), mineralai.

Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai 6,0%, žali aliejai ir riebalai 4,5%, žalia ląsteliena 0,5%, žali pelenai 1,5%, magnis 0,05%, drėgmė 80%.

Priedai: vitaminas A 3000 TV/kg, vitaminas D3 150 TV/kg, vitaminas E (visų racematų alfa tokoferolio acetatas) 6 mg/kg, taurinas 500 mg/kg. Technologiniai priedai: tirštikliai ir želatina. Sudėtyje nėra jokių dažiklių ar konservantų. Šis produktas yra be glitimo.

Kaip šerti: suaugusiai katei duokite apie 400 g konservų per dieną. Paros ėdalo normą padalykite į 2 - 3 porcijas. Ėdalas turi būti kambario temperatūros arba gali būti patiektas pašildytas. Katė gali ėsti daugiau arba mažiau, tai priklauso nuo amžiaus, temperamento ir aktyvumo lygio. Katės indelyje visada turi būti švaraus geriamo vandens.

Atidarytą indelį laikykite šaldytuve. Jei pakuotė pažeista arba išsipūtusi - neatidarykite.