Gemon Senior konservai su vištiena ir kalakutiena senyviems šunims - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Gemon Senior konservai su vištiena ir kalakutiena senyviems
rating

Gemon Senior konservai su vištiena ir kalakutiena senyviems šunims

rating

Gemon

Visavertis konservuotas ėdalas šunims nuo 8 metų amžiaus

Smulkiau

Nauja

1,29 €
Kaina registruotiems nariams
1,43 €
Kaina neregistruotiems nariams

Gemon Senior - tai visavertis konservuotas ėdalas vyresnio amžiaus šunims. Konservai praturtinti aukščiausios kokybės vištiena ir kalakutiena. Ėdalas yra be glitimo ir tinka visų veislių šunims.

Šuns amžiusSenjorams
Mėsos rūšisVištiena, Kalakutiena
Veislės dydisVisoms veislėms
Maisto klasėPremium

Sudėtis: mėsa ir subproduktai 80% (vištiena 20%, kalakutiena 20%), mineralai.

Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai 7,0%, neapdoroti aliejai ir riebalai 5,0%, žalia ląsteliena 0,5%, žali pelenai 1,0%. drėgmė 79%.

Priedai/kg: Vitaminai: vitaminas A 2000 TV/kg, vitaminas D3 200 TV/kg, vitaminas E (visų rac-alfa tokoferolio acetatas) 6 mg/kg.

Kaip šerti: Ėdalas turi būti kambario temperatūros arba gali būti patiektas pašildytas. Vidutinio dydžio (12-30 kg) šunims duokite apie 830-1650 g konservų per dieną. Dienos normą patariama padalyti į 2-3 porcijas. Šuo gali ėsti daugiau arba mažiau, tai priklauso nuo amžiaus, temperamento ir aktyvumo lygio. Šuns indelyje visada turi būti švaraus geriamo vandens.

Atidarytą indelį laikykite šaldytuve. Jei pakuotė pažeista arba išsipūtusi - neatidarykite.