Gemon Puppy & Junior paštetas su vištiena ir kalakutiena šuniukams - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

20% Gemon Puppy & Junior paštetas su vištiena ir kalakutiena
rating

Gemon Puppy & Junior paštetas su vištiena ir kalakutiena šuniukams

rating

Gemon

Visavertis konservuotas ėdalas 2-10 mėn šuniukams ir jauniems šunims.

Smulkiau

Nauja

1,03 €
Kaina registruotiems nariams
1,14 €
Kaina neregistruotiems nariams

Gemon Puppy & Junior  - tai visavertis konservuotas ėdalas 2-10 mėn šuniukams ir jauniems šunims. Konservai praturtinti aukščiausios kokybės vištiena. Ėdalas yra be glitimo ir tinka visų veislių šunims.

Šuns amžiusŠuniukams
Mėsos rūšisVištiena
Veislės dydisVisoms veislėms
Maisto klasėPremium

Sudėtis: mėsa ir subproduktai 80% (vištiena 25%), grūdai (ryžiai 5%),mineralai.

Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai 7%, neapdoroti aliejai ir riebalai 6,5%, žalia ląsteliena 0,5%, žali pelenai 1,5%. drėgmė 79%.

Priedai/kg: Vitaminai: vitaminas A 3000 TV/kg, vitaminas D3 200 TV/kg, vitaminas E (visų rac-alfa tokoferolio acetatas) 6 mg/kg. Technologiniai priedai: tirštikliai ir želatina.

Kaip šerti: Ėdalas turi būti kambario temperatūros arba gali būti patiektas pašildytas. Mažų veislių (2-10 kg) šuniukams duokite apie 200-690 g konservų per dieną. Dienos normą patariama padalyti į 2-3 porcijas.

Šuo gali ėsti daugiau arba mažiau, tai priklauso nuo amžiaus, temperamento ir aktyvumo lygio. Šuns indelyje visada turi būti švaraus geriamo vandens.

Atidarytą indelį laikykite šaldytuve. Jei pakuotė pažeista arba išsipūtusi - neatidarykite.