Gemon Light paštetas su kalakutiena šunims - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

20% Gemon Light paštetas su kalakutiena šunims
rating

Gemon Light paštetas su kalakutiena šunims

rating

Gemon

Visavertis konservuotas ėdalas šunims nuo 1 iki 8 metų amžiaus

Smulkiau

Nauja

0,79 €
Kaina registruotiems nariams
0,88 €
Kaina neregistruotiems nariams

Gemon Adult - tai visavertis konservuotas ėdalas suaugusiems šunims. Konservai praturtinti aukščiausios kokybės kalakutiena. Ėdalas yra be glitimo ir tinka visų veislių šunims.

Šuns amžiusSuaugusiems
Mėsos rūšisKalakutiena
Maisto klasėPremium

Sudėtis: mėsa ir subproduktai 80% (kalakutiena 30%),mineralai.

Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai 6%, neapdoroti aliejai ir riebalai 4%, žalia ląsteliena 0,5%, žali pelenai 1,5%. drėgmė 79%.

Priedai/kg: Vitaminai: vitaminas A 2000 TV/kg, Vitaminas D3 200 TV/kg, vitaminas E (visų rac-alfa tokoferolio acetatas) 6 mg/kg. Technologiniai priedai: tirštikliai ir želatina.

Kaip šerti: Ėdalas turi būti kambario temperatūros arba gali būti patiektas pašildytas. Mažų veislių (2-10 kg) šunims duokite apie 200-690 g konservų per dieną. Dienos normą patariama padalyti į 2-3 porcijas.

Šuo gali ėsti daugiau arba mažiau, tai priklauso nuo amžiaus, temperamento ir aktyvumo lygio. Šuns indelyje visada turi būti švaraus geriamo vandens.

Atidarytą indelį laikykite šaldytuve. Jei pakuotė pažeista arba išsipūtusi - neatidarykite.