Gemon Adult paštetas su vištiena suaugusiems šunims - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

20% Gemon Adult paštetas su vištiena suaugusiems šunims
rating

Gemon Adult paštetas su vištiena suaugusiems šunims

rating

Gemon

Visavertis konservuotas ėdalas suaugusiems šunims

Smulkiau

Nauja

0,79 €
Kaina registruotiems nariams
0,88 €
Kaina neregistruotiems nariams

Gemon Adult - tai visavertis konservuotas ėdalas suaugusiems šunims nuo 1 iki 8 metų amžiaus. Konservai praturtinti aukščiausios kokybės vištiena, tinka visų veislių šunims.

Šuns amžiusSuaugusiems
Mėsos rūšisVištiena
Veislės dydisVisoms veislėms
Maisto klasėPremium

Sudėtis: mėsa ir subproduktai 78% (iš jų vištiena 10%),mineralai, vitaminai.

Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai 9%, neapdoroti aliejai ir riebalai 7%, žalia ląsteliena 0,5%, žali pelenai 1,2%. drėgmė 82%.

Priedai/kg: Vitaminai: vitaminas A 3000 TV/kg, vitaminas D3 400 TV/kg, vitaminas E 15 mg/kg. Technologiniai priedai: tirštikliai ir želatina.

Kaip šerti: ėdalas turi būti kambario temperatūros arba gali būti patiektas pašildytas. Mažų veislių šunims duokite min. 400 g konservų per dieną. Šuo gali ėsti daugiau arba mažiau, tai priklauso nuo amžiaus, temperamento ir aktyvumo lygio. Šuns indelyje visada turi būti švaraus geriamo vandens.

Atidarytą indelį laikykite šaldytuve. Jei pakuotė pažeista arba išsipūtusi - neatidarykite.