Gemon Adult paštetas su ėriena suaugusiems šunims - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Gemon Adult paštetas su ėriena suaugusiems šunims
rating

Gemon Adult paštetas su ėriena suaugusiems šunims

rating

Gemon

Visavertis konservuotas ėdalas suaugusiems šunims

Smulkiau

Nauja

Pasiekiamumas: Šiuo metu prekės neturime

1,29 €
Kaina registruotiems nariams
1,43 €
Kaina neregistruotiems nariams

Gemon Adult- tai konservai skirti šunims, nuo 1 iki 8 metų amžiaus. Konservai praturtinti aukščiausios kokybės ėrienos mėsa. Be glitimo.

Šuns amžiusSuaugusiems
Mėsos rūšisĖriena
Veislės dydisVisoms veislėms
Maisto klasėPremium

Sudėtis: mėsa ir subproduktai 80% (ėriena 9,5%), mineralai.

Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai 8,0%, neapdoroti aliejai ir riebalai 6,5%, žalia ląsteliena 0,3%, žali pelenai 1,5%. drėgmė 80%.

Priedai/kg: Vitaminai: vitaminas A 2500 TV/kg, vitaminas D3 250 TV/kg, vitaminas E (visų rac-alfa tokoferolio acetatas) 10 mg/kg. Technologiniai priedai: tirštikliai ir želatina.

Kaip šerti: Ėdalas turi būti kambario temperatūros arba gali būti patiektas pašildytas. Šuniui duokite apie 40-50 g konservų/1 kg šuns svorio per dieną. Šuo gali ėsti daugiau arba mažiau, tai priklauso nuo amžiaus, temperamento ir aktyvumo lygio. Šuns indelyje visada turi būti švaraus geriamo vandens.

Atidarytą indelį laikykite šaldytuve. Jei pakuotė pažeista arba išsipūtusi - neatidarykite.