Gemon Adult Mini konservai su vištiena ir ryžiais mažų veislių šunims - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Gemon Adult Mini konservai su vištiena ir ryžiais didelių
rating

Gemon Adult Mini konservai su vištiena ir ryžiais mažų veislių šunims

rating

Gemon

Visavertis konservuotas ėdalas suaugusiems mažo dydžio šunims

Smulkiau

Nauja

0,99 €
Kaina registruotiems nariams
1,10 €
Kaina neregistruotiems nariams

Gemon Adult Mini - tai visavertis konservuotas ėdalas suaugusiems mažų veislių šunims, nuo 1 iki 8 metų amžiaus. Konservai praturtinti aukščiausios kokybės vištiena ir ryžiais. Ėdalas yra be glitimo.

Šuns amžiusSuaugusiems
Mėsos rūšisJautiena
Veislės dydisMažoms veislėms
Maisto klasėPremium

Sudėtis: mėsa ir subproduktai 45% (vištiena 14%), grūdai (ryžiai 4,2%), kiaušiniai,mineralai.

Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai 8,5%, neapdoroti aliejai ir riebalai 6,0%, žalia ląsteliena 0,5%, žali pelenai 2,7%. drėgmė 80%.

Priedai/kg: Vitaminai: vitaminas A 2500 TV/kg, Vitaminas D3 250 TV/kg, vitaminas E (alfa tokoferolio acetatas) 10 mg/kg. Technologiniai priedai: tirštikliai ir želatina.

Kaip šerti: ėdalas turi būti kambario temperatūros arba gali būti patiektas pašildytas. Mažo dydžio (2-10kg) šunims duokite apie 230-750 g konservų per dieną, porciją sušerkite per 2-3 kartus. Šuo gali ėsti daugiau arba mažiau, tai priklauso nuo amžiaus, temperamento ir aktyvumo lygio. Šuns indelyje visada turi būti švaraus geriamo vandens.

Atidarytą indelį laikykite šaldytuve. Jei pakuotė pažeista arba išsipūtusi - neatidarykite.