Gemon Adult Medium konservai su jautienos ir kepenų gabalėliais vidutinio dydžio šunims - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Gemon Adult Medium konservai su jautienos ir kepenų gabalėliais

Gemon Adult Medium konservai su jautienos ir kepenų gabalėliais vidutinio dydžio šunims

Gemon

Visavertis konservuotas ėdalas suaugusiems vidutinio dydžio šunims

Smulkiau

Nauja

0,99 €
Kaina registruotiems nariams
1,10 €
Kaina neregistruotiems nariams

Gemon Adult Medium - tai visavertis konservuotas ėdalas suaugusiems vidutinio dydžio veislių šunims, nuo 1 iki 8 metų amžiaus. Konservai praturtinti aukščiausios kokybės jautienos ir kepenų gabalėliais. Ėdalas yra be glitimo.

Šuns amžiusSuaugusiems
Mėsos rūšisJautiena
Veislės dydisVidutinėms veislėms
Maisto klasėPremium

Sudėtis: mėsa ir subproduktai 45% (jautiena 5%, kepenys 5%), grūdai, kiaušiniai,mineralai.

Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai 8,5%, neapdoroti aliejai ir riebalai 6,0%, žalia ląsteliena 0,5%, žali pelenai 2,7%. drėgmė 80%.

Priedai/kg: Vitaminai: vitaminas A 2500 TV/kg, Vitaminas D3 250 TV/kg, vitaminas E (alfa tokoferolio acetatas) 10 mg/kg. Technologiniai priedai: tirštikliai ir želatina.

Kaip šerti: ėdalas turi būti kambario temperatūros arba gali būti patiektas pašildytas. Vidutinio dydžio (12-30kg) šunims duokite apie 880-1800 g konservų per dieną, porciją sušerkite per 2-3 kartus. Šuo gali ėsti daugiau arba mažiau, tai priklauso nuo amžiaus, temperamento ir aktyvumo lygio. Šuns indelyje visada turi būti švaraus geriamo vandens.

Atidarytą indelį laikykite šaldytuve. Jei pakuotė pažeista arba išsipūtusi - neatidarykite.