Gemon Adult Maxi konservai su jautiena ir ryžiais didelių veislių šunims - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

20% Gemon Adult Maxi konservai su jautiena ir ryžiais didelių
rating

Gemon Adult Maxi konservai su jautiena ir ryžiais didelių veislių šunims

rating

Gemon

Visavertis konservuotas ėdalas suaugusiems didelių veislių šunims

Smulkiau

Nauja

1,83 €
Kaina registruotiems nariams
2,03 €
Kaina neregistruotiems nariams

Gemon Adult Maxi - tai visavertis konservuotas ėdalas suaugusiems didelių veislių šunims, nuo 1 iki 8 metų amžiaus. Konservai praturtinti aukščiausios kokybės jautiena ir ryžiais. Ėdalas yra be glitimo.

Šuns amžiusSuaugusiems
Mėsos rūšisJautiena
Maisto klasėPremium

Sudėtis: mėsa ir mėsos šalutiniai produktai 45% (jautiena 5%), grūdai (ryžiai 4,2%), kiaušiniai, mineralai.

Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai 8,5%, žali aliejai ir riebalai 6,0%, žalia ląsteliena 0,5%, žali pelenai 2,7%, drėgmė 80%.

Priedai: vitaminas A 2500 TV/kg, Vitaminas D3 250 TV/kg, vitaminas E (visų racematų alfa tokoferolio acetatas) 10 mg/kg. Technologiniai priedai: tirštikliai ir želatina. Sudėtyje nėra jokių dažiklių ar konservantų. Šis produktas yra be glitimo.

Kaip šerti: didelių veislių suaugusiam šuniui (32-80kg) duokite 1800-3700g konservų per dieną, porciją sušerkite per 2-3 kartus. Šuo gali ėsti daugiau arba mažiau, tai priklauso nuo amžiaus, temperamento ir aktyvumo lygio. Šuns indelyje visada turi būti švaraus geriamo vandens.

Atidarytą indelį laikykite šaldytuve. Jei pakuotė pažeista arba išsipūtusi - neatidarykite.