Gemon Adult konservai turintiems viršsvorio su tunu šunims - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Gemon Adult konservai turintiems viršsvorio su tunu šunims
rating

Gemon Adult konservai turintiems viršsvorio su tunu šunims

rating

Gemon

Visavertis konservuotas ėdalas suaugusiems vidutinio dydžio šunims

Smulkiau

Nauja

1,29 €
Kaina registruotiems nariams
1,43 €
Kaina neregistruotiems nariams

Gemon Adult - tai visavertis konservuotas ėdalas suaugusiems šunims, nuo 1 iki 8 metų amžiaus. Konservai praturtinti aukščiausios kokybės tunu. Ėdalas yra lengvai virškinamas, be glitimo.

Šuns amžiusSuaugusiems
Mėsos rūšisŽuvis
Veislės dydisVisoms veislėms
Maisto klasėPremium

Sudėtis: mėsa ir subproduktai 45%, žuvis ir žuvies produktai 35% (iš jų tunas 10%), mineralai.

Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai 6,0%, neapdoroti aliejai ir riebalai 4%, žalia ląsteliena 0,5%, žali pelenai 1,5%. drėgmė 79%.

Priedai/kg: Vitaminai: vitaminas A 2000 TV/kg, Vitaminas D3 200 TV/kg, vitaminas E (visų rac-alfa tokoferolio acetatas) 6 mg/kg.

Kaip šerti: ėdalas turi būti kambario temperatūros arba gali būti patiektas pašildytas. Šuniui duokite apie 40-50 g konservų/1 kg šuns svorio per dieną. Šuo gali ėsti daugiau arba mažiau, tai priklauso nuo amžiaus, temperamento ir aktyvumo lygio. Šuns indelyje visada turi būti švaraus geriamo vandens.

Atidarytą indelį laikykite šaldytuve. Jei pakuotė pažeista arba išsipūtusi - neatidarykite.