Gemon Adult konservai su vištiena ir triušiena suaugusiems šunims - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

20% Gemon Adult konservai su vištiena ir triušiena suaugusiems
rating

Gemon Adult konservai su vištiena ir triušiena suaugusiems šunims

rating

Gemon

Visavertis konservuotas ėdalas šunims nuo 1 iki 8 metų amžiaus

Smulkiau

Nauja

1,03 €
Kaina registruotiems nariams
1,14 €
Kaina neregistruotiems nariams

Gemon Adult - tai visavertis konservuotas ėdalas suaugusiems šunims. Konservai praturtinti aukščiausios kokybės vištiena ir triušiena. Ėdalas yra be glitimo ir tinka visų veislių šunims.

Šuns amžiusSuaugusiems
Mėsos rūšisVištiena, Triušiena
Veislės dydisVisoms veislėms
Maisto klasėPremium

Sudėtis: mėsa ir subproduktai 80% (vištiena 12%, triušiena 8%), mineralai.

Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai 8,0%, neapdoroti aliejai ir riebalai 6,5%, žalia ląsteliena 0,3%, žali pelenai 1,5%. drėgmė 80%.

Priedai/kg: Vitaminai: vitaminas A 2500 TV/kg, vitaminas D3 250 TV/kg, vitaminas E (visų rac-alfa tokoferolio acetatas) 10 mg/kg. Technologiniai priedai: tirštikliai ir želatina.

Kaip šerti: ėdalas turi būti kambario temperatūros arba gali būti patiektas pašildytas. Vidutinio dydžio (12-30 kg) šunims duokite apie 830-1650 g konservų per dieną. Dienos normą patariama padalyti į 2-3 porcijas. Šuo gali ėsti daugiau arba mažiau, tai priklauso nuo amžiaus, temperamento ir aktyvumo lygio. Šuns indelyje visada turi būti švaraus geriamo vandens.

Atidarytą indelį laikykite šaldytuve. Jei pakuotė pažeista arba išsipūtusi - neatidarykite.