Gemon Adult konservai su lašiša katėms - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

20% Gemon Adult konservai su lašiša katėms

Gemon Adult konservai su lašiša katėms

Gemon

Visavertis konservuotas ėdalas suaugusioms katėms

Smulkiau

Nauja

0,71 €
Kaina registruotiems nariams
0,79 €
Kaina neregistruotiems nariams

Gemon Adult- tai konservai skirti katėms, nuo 12 mėnesių amžiaus. Konservai praturtinti aukščiausios kokybės lašiša. Be glitimo.

Katės amžiusSuaugusiems
Mėsos rūšisŽuvis
Maisto klasėPremium

Sudėtis: šviežia mėsa 48%, šviežia žuvis 30% (iš jų lašiša min 10%), mineralai, vitaminai. Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai 9%, žali aliejai ir riebalai 7%, žalia ląsteliena 0,5%, žali pelenai 1,2%, drėgmė 82%.

Priedai: vitaminas A 3000 TV/kg, vitaminas D3 400 TV/kg, vitaminas E (visų racematų alfa tokoferolio acetatas) 15 mg/kg. Technologiniai priedai: tirštikliai ir želatina. Sudėtyje nėra jokių dažiklių ar konservantų. Šis produktas yra be glitimo.

Kaip šerti: suaugusiai katei duokite apie 3-4 dėžutės per dieną. Paros ėdalo normą padalykite į 2 - 3 porcijas. Ėdalas turi būti kambario temperatūros arba gali būti patiektas pašildytas. Katė gali ėsti daugiau arba mažiau, tai priklauso nuo amžiaus, temperamento ir aktyvumo lygio. Katės indelyje visada turi būti švaraus geriamo vandens.

Atidarytą indelį laikykite šaldytuve. Jei pakuotė pažeista arba išsipūtusi - neatidarykite.