Gemon Adult konservai su jautiena suaugusioms katėms - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Gemon Adult konservai su jautiena suaugusioms katėms

Gemon Adult konservai su jautiena suaugusioms katėms

Gemon

Visavertis konservuotas ėdalas suaugusioms katėms

Smulkiau

Nauja

0,99 €
Kaina registruotiems nariams
1,10 €
Kaina neregistruotiems nariams

Gemon Adult  - tai konservai specialiai sukurti suaugusioms katėms, nuo 12 mėnesių amžiaus. Konservai praturtinti aukščiausios kokybės jautiena.

Katės amžiusSuaugusiems
Mėsos rūšisJautiena
Maisto klasėPremium

Sudėtis: mėsa ir mėsos šalutiniai produktai 45% (jautiena 5%), grūdai, kiaušiniai, mineralai. Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai 8,5%, žali aliejai ir riebalai 6,0%, žalia ląsteliena 0,5%, žali pelenai 2,7%, drėgmė 80%.

Priedai: vitaminas A 1200 TV/kg, vitaminas D3 160 TV/kg, vitaminas E (visų racematų alfa tokoferolio acetatas) 5 mg/kg. Technologiniai priedai: tirštikliai ir želatina. Sudėtyje nėra jokių dažiklių ar konservantų. Šis produktas yra be glitimo.

Kaip šerti: suaugusiai katei duokite apie 250 g konservų per dieną. Paros ėdalo normą padalykite į 2 - 3 porcijas. Ėdalas turi būti kambario temperatūros arba gali būti patiektas pašildytas. Katė gali ėsti daugiau arba mažiau, tai priklauso nuo amžiaus, temperamento ir aktyvumo lygio. Katės indelyje visada turi būti švaraus geriamo vandens.

Atidarytą indelį laikykite šaldytuve. Jei pakuotė pažeista arba išsipūtusi - neatidarykite.


Rašyti atsiliepimą


ratingAušra
Aušra P.  - 2019-04-09Mūsų augintiniams skanus maistas, protinga kaina
ratingJonė
Jonė A.  - 2019-03-08Rekomenduoju :)
ratingStasė
Stasė G.  - 2019-02-05šitos firmos maistas patinka mano katinui